تاریخ انتشار:۰۱ مرداد ۱۳۹۶در ۹:۴۵ ق٫ظ کد خبر:15388

مدیر کل بنیاد شهید هرمزگان : کارآفرینی میسر نخواهد شد مگر با آموزش های فنی و حرفه ای

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت : اهمیت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در سالی که مقام معظم رهبری آنرا به عنوان سال اقتصاد مقاومتی ، اشتغال و تولید نامگذاری کرده ...

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت : اهمیت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در سالی که مقام معظم رهبری آنرا به عنوان سال اقتصاد مقاومتی ، اشتغال و تولید نامگذاری کرده اند نسبت به همه سالها بیشتر و درخشانتر به نظر می آید.

به گزارش مکران از بندرعباس ، محمد رضا پاکدامن در مراسم تجدید میثاق کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای با شهدا و امام راحل (ه) که به مناسبت بزرگداشت ۶ مرداد روز آموزش های فنی و حرفه ای برگزار شد؛ اظهار کرد:سازمانی که متولی آموزش های فنی و حرفه ای است ، اشتغال را در جامعه رونق می بخشد و باعث می شودکه فن و حرفه در جامعه رسالت خودش را بیش از پیش نشان بدهد.فن و حرفه منجر به اشتغال پایدار در زمینه کارآفرینی و خود اشتغالی می شود.

وی تصریح کرد : ۶۳۰ نفر از جامعه هدف ما متقاضی آموزش فنی و حرفه ای در سال ۱۳۹۶ هستند که امیدواریم با کسب مهارت زمینه اشتغال برای آنان فراهم شود.

مدیر کل بنیاد شهید استان افزود : باید نگاه کارمندی و پشت میز نشینی صرف جامعه متقاضی اشتغال ما به سمت کارآفرینی و خود اشتغالی معطوف گردد و این کارآفرینی و خوداشتغالی میسر نخواهد شد مگر با آموزش های فنی و حرفه ای . ما امروز مثل همیشه برای اجر و تحقق فرامین مقام معظم رهبری آماده و گوش به فرمان هستیم.

انتهای پیام/آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi