تاریخ انتشار:۰۸ مرداد ۱۳۹۶در ۵:۴۸ ب٫ظ کد خبر:15567

جایگاه برتر قشم در روابط عمومی های هرمزگان

چند سالی هست که برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده، روابط عمومی های آموزش و پرورش هرمزگان در شاخص های مختلفی مورد ارزیابی قرار می گیرند که شهرستان قشم با ۲۲ پله صعود توانست در جایگاه برتر استان قرار گیرد.  اداره اطلاع رسانی و ...
چند سالی هست که برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده، روابط عمومی های آموزش و پرورش هرمزگان در شاخص های مختلفی مورد ارزیابی قرار می گیرند که شهرستان قشم با ۲۲ پله صعود توانست در جایگاه برتر استان قرار گیرد.
 اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان برای پیشبرد اهداف خود، با اولویت قرار دادن آموزش های مستمر مسئولین حوزه روابط عمومی در راستای کیفی سازی اخبار منتشره و همچنین پیگیری و ارزیابی فعالیت کارشناسان روابط عمومی مناطق ۲۲ گانه آموزش وپرورش استان، اقدام به معرفی برترین های این حوزه می کند.
در بخشی از برنامه نشست رؤسای آموزش وپرورش سراسر استان با مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان، از برترین های حوزه روابط عمومی آموزش وپرورش هرمزگان تقدیر شد که آموزش وپرورش قشم توانست با قرار گرفتن در جایگاه برتر هرمزگان، از مدیرکل آموزش وپرورش لوح تقدیر دریافت کند.
بهرام پوراشرف مدیر آموزش وپرورش قشم گفت: در سالیان گذشته روابط عمومی آموزش وپرورش این جزیره جایگاه ۲۲ استان را در بین ۲۲ منطقه آموزشی هرمزگان را داشت که با توجه به مسئولیت خطیر و حساس حوزه روابط عمومی در هر دستگاه، این جایگاه شایسته جامعه فرهنگیان قشم نبود.
وی افزود: با اولویت قرار دادن تخصص و تقویت این حوزه در سال ۹۵، روابط عمومی آموزش وپرورش قشم توانست در شاخص های مورد نظر با صعود ۲۲ پله ای، در جایگاه برترین های این حوزه قرار گیرد و توسط مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان مورد تقدیر قرار گیرد.
پوراشرف آگاهی بخشی عمومی را موجب تقویت انگیزه کارکنان و افزایش اعتماد مردمی دانست و خاطر نشان کرد: تأثیرات ارتباطات و تبادل اطلاعات در دنیای کنونی و عصر تکنولوژی، بیش از پیش نقش و جایگاه روابط عمومی ها را در افکار عمومی پررنگ تر کرده است و این مهم در آموزش وپرورش که پرمخاطب ترین دستگاه کشور بشمار می آید چشمگیر تر و حساس تر به نظر می رسد.
انتهای پیام/آزادکویک

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi