تاریخ انتشار:16 مرداد 1396در 12:11 ب.ظ کد خبر:15721

نارضایتی شهروندان از مبالغ درج شده در قبض های آب 

عضو شورای شهر بندرعباس گفت: تعامل بیشتر آب و فاضلاب شهری با شورای اسلامی شهر و شهرداری بندرعباس زمینه ای برای هماهنگی بیشتر برای اجرای پروژه ها و ارائه خدمات بهینه و مناسب از لحاظ کیفی و کمی برای شهروندان و افزایش رفاه عمومی و ...

عضو شورای شهر بندرعباس گفت: تعامل بیشتر آب و فاضلاب شهری با شورای اسلامی شهر و شهرداری بندرعباس زمینه ای برای هماهنگی بیشتر برای اجرای پروژه ها و ارائه خدمات بهینه و مناسب از لحاظ کیفی و کمی برای شهروندان و افزایش رفاه عمومی و توسعه شهر می باشد.

اسلام باوقار در ۲۴۳ امین جلسه علنی شورای شهر بندرعباس که با حضور مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب استان هرمزگان برگزار شد بیان کرد: توسعه و پیشرفت از راه تعامل و همدلی به دست می آید و مجموعه شورای شهر جهت خدمات رسانی بهینه به شهروندان در راستای توسعه محلات تبصره۳ شرکت آب وفاضلاب استان را درچندین سال شورای چهارم مصوب کرده است تا درآمدزایی برای این شرکت صورت گیرد و شاهد رشد وتوسعه در محلات شهر بندرعباس باشیم.

وی با اشاره به مشکلات برخی محلات در حوزه آب خواستار توجه شرکت آب وفاضلاب هرمزگان به این حوزه شد تا مردم با مشکل کم آبی و بی آبی مواجه نشوند.

وی گفت: در برخی از محلات شهر بندرعباس طرح فاضلاب اجرا نشده است ولی شهروندان هزینه دفع فاضلاب پرداخت می کنند.

باوقار افزود: متاسفانه شهروندان دربرخی محلات همچون کوی ملت، ششصد دستگاه، پشت شهرو… توقع دارند همچون دیگر شهروندان که هزینه دفع فاضلاب پرداخت می کنند اقدامات موثری برای محله آنها صورت گیرد که شهروندان محلات کوی ملت و ششصد دستگاه در بیشتر مواقع سال با مشکل بی آبی مواجه هستند.

وی بیان کرد: برخی شهروندان از مبالغ درج شده در قبض های آب گلایه دارند که شرکت آب وفاضلاب به این مورد رسیدگی کند.

 

باوقار گفت: یکی از مشکلاتی که بعضا شاهد آن هستیم و به معاونت عمرانی شهرداری نیز تذکر می دهیم بحث منحولهای موجود در سطح شهر است که بعد از روکش آسفالت بعنوان فروچاله درست شده است و از شهرداری و شرکت آب وفاضلاب درخواست می شود به این مسئله رسیدگی کنند.

انتهای پیام/آزادکویک

بازدیدها: ۲۵

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi