تاریخ انتشار:۱۹ شهریور ۱۳۹۶در ۲:۵۶ ب٫ظ کد خبر:16070

انتقاد پورابراهیمی از استاندار کرمان در پی تغییر ناگهانی فرماندار کرمان

انتقاد پورابراهیمی از استاندار کرمان در پی تغییر ناگهانی فرماندار کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: از استاندار کرمان گلایه داریم که موضوع تغییر فرماندار کرمان را بدون هماهنگی انجام دادند و این مراسم در شأن توحیدی فرماندار سابق کرمان نیست. به ...

انتقاد پورابراهیمی از استاندار کرمان در پی تغییر ناگهانی فرماندار کرمان

محمدرضا پورابراهیمی

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: از استاندار کرمان گلایه داریم که موضوع تغییر فرماندار کرمان را بدون هماهنگی انجام دادند و این مراسم در شأن توحیدی فرماندار سابق کرمان نیست.

به گزارش ایسنا، دکتر «محمدرضا پورابراهیمی» پیش از ظهر امروز ۱۹ شهریورماه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار کرمان گفت: توحیدی، فرماندار سابق کرمان یک فرد لایق، اثرگذار و منشأ خدمات بسیاری در استان و کشور بوده‌اند و از ظرفیت وی امیدواریم در حوزه‌های غیردولتی دیگر استفاده شود.

وی با بیان این مطلب که نام این مراسم باید تکریم و معارفه باشد، افزود: از استاندار کرمان گلایه داریم که این موضوع بدون هماهنگی انجام دادند و این مراسم در شأن توحیدی نیست.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در ادامه «علی بابایی» فرماندار جدید کرمان را یک فرد توانمند دانست و خاطرنشان کرد: بابایی مسلط به مسایل عمران  شهری است و این مهم می‌تواند در روند توسعه شهر کرمان بسیار موثر باشد.

وی خطاب به اعضاب شورای شهر کرمان گفت: بحث تعامل شورا با مسئولان اجرایی کشور باید همواره در دستور کار قرار گیرد و اگر این اتفاق رخ ندهد فقط مردم متضرر می‌شوند، قابل ذکر است که هیچ مصوبه‌ای در شورای شهر بدون تایید فرماندار قانونی نیست.

پورابراهیمی ادامه داد: ۱۳۰۰ میلیارد تومان بودجه عمرانی استان کرمان بوده است که ۲۰۳ میلیارد تومان آن از محل اوراق بوده اما متأسفانه تاکنون این مبلغ وصول نشده و فقط یک درصد اعتبارات عمران شهری تاکنون پرداخت شده است و با این بودجه نمی‌توان اقدامات عمرانی انجام دهیم که در این راستا باید به سازمان برنامه و بودجه تذکر جدی داده شود.

وی با بیان این مطلب که هدفمندی یارانه‌ها کمتر از یک درصد در زندگی مردم تأثیر دارد، تصریح کرد: باید موضوع بودجه عمران شهری توسط فرماندار جدید پیگیری شود تا بتوانیم اقدامات توسعه‌ای را با فراقی بازتر انجام دهید.

در ادامه این مراسم دکتر «محمدمهدی زاهدی» نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: «محمدعلی توحیدی» در ۳۵ سال خدمات فراوان و شایسته‌ای انجام داده‌اند.

وی صداقت، عمل کردن به وظایف، مردم و خدا را در نظر داشتن، تعامل و وفاق میان مردم ایجاد کردند، از خصلت‌های «محمدعلی توحیدی» فرماندار سابق کرمان دانست و گفت: وی مردی عملگرا بودند تا سیاسی کار باشند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمله‌های سنگین در فضای مجازی به فرماندار کرمان پس از انتخابات اردیبهشت ماه ۹۶، تصریح کرد: خوشبختانه هیچگاه مسئولان استان تحت‌تاثیر این هجمه‌ها قرار نگرفتند و ادامه خدمت به «محمدعلی توحیدی» دادند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi