تاریخ انتشار:۲۲ شهریور ۱۳۹۶در ۸:۱۳ ب٫ظ کد خبر:16094

هدف اصلی نهاد کتابخانه های کشور ترویج فرهنگ کتابخوانی است

به گزارش مکران مهردخت وزیر پور مشاور نهاد کتابخانه های عمومی کل کشور  گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی فرهنگ کتابخوانی به درون  خانواده ها برد. مراسم اختتامیه دومین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی  در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس با حضور تلفنی دکتر مهردخت وزیر پور مشاور نهاد ...

به گزارش مکران مهردخت وزیر پور مشاور نهاد کتابخانه های عمومی کل کشور  گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی فرهنگ کتابخوانی به درون  خانواده ها برد.

مراسم اختتامیه دومین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی  در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس با حضور تلفنی دکتر مهردخت وزیر پور مشاور نهاد کتابخانه های عمومی و عضو هیت امنا این برگزار شد.

مشاور دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی گفت: هدف اصلی این نهاد ترویج کتابخوانی است. و برگزاری مسابقه کتابخوانی رضوی در ۳ بخش کودک ، نوجوان و بزرگسال باعث گسترش فرهنگ کتابخوانی و انتشار آن به درون خانه ها می شود. و با شرکت هزاران عضو کودک در قسمت نقاشی جشنواره رضوی رکورد جدیدی در تعداد شرکت اعضا در چنین مسابقاتی زده شد.

وزیرپور  افزود:در همین راستا و با توجه به علاقه و تعداد فراوان شرکت کنندگان در این مسابقه معنوی نهاد کتابخانه های عمومی کل کشور تصمیم گرفت در تمامی کتابخانه وابسته مراسم اختتامیه برگزار کند و از همه اعضا شرکت کننده با اهدا کتاب در بخش بزرگسال و نوجوان و تقدیر نامه و کتاب و اسباب بازی در بخش کودک تقدیر نماید.

در پایان طوبی ترابی پور مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس با تشکراز شرکت خانواده ها با فرزندان در اهدای جوایز گفت:این مسابقه با توجه به تعداد زیاد اعضای کودک این کتابخانه با استقبال بسیار خوبی روبرو شد . وماحصل آن شرکت  بیش از ۳۸ نفر در بخش نقاشی و حدود  ۴۰  نفر در بخش مکتوب و اینترنتی بزرگسال جشنواره بود.

لازم به ذکر است عدم حضور مدیران نهاد کتابخانه های استان و شهرستان در این مراسم مشهود بود.

محمدرضاقنبرپور

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi