تاریخ انتشار:۰۱ مهر ۱۳۹۶در ۴:۴۵ ب٫ظ کد خبر:16196

۲۷۳۵ نوآموز در قشم ورود خود را به مدرسه جشن گرفتند

مدیر آموزش وپرورش قشم: ۲۷۳۵ نوآموز در قشم ورود خود را به مدرسه جشن گرفتند مدیر آموزش وپرورش قشم از ورود بالغ بر دو هزار و ۷۳۵ دانش آموز پایه اول در ۱۰۷ کلاس درس مدارس جزیره قشم از آغاز سال تحصیلی سال ۹۶ خبر داد. به ...

مدیر آموزش وپرورش قشم:
۲۷۳۵ نوآموز در قشم ورود خود را به مدرسه جشن گرفتند
مدیر آموزش وپرورش قشم از ورود بالغ بر دو هزار و ۷۳۵ دانش آموز پایه اول در ۱۰۷ کلاس درس مدارس جزیره قشم از آغاز سال تحصیلی سال ۹۶ خبر داد.
به گزارش  مکران به نقل ازروابط عمومی آموزش وپرورش قشم؛ بهرام پوراشرف در جشن شکوفه ها وغنچه های نوآموزان پایه اول که در دبستان شکوفه های انقلاب این جزیره برگزار شد، اظهار داشت: در سال تحصیلی ۹۶ بیش از دو هزار و ۷۳۵ دانش آموز پایه اول وارد مدارس قشم می شوند.
وی افزود: ۱۰۷ کلاس درس برای این تعداد دانش آموزان قشمی مهیا شده است که امروز برای آشنایی با محیط مدرسه و معلمان خود زودتر از اول مهر ماه وارد مدارس خود شده اند و جشن ورود به مدرسه را برگزار کرده اند.
پوراشرف از تلاش شبانه روزی مدیران و کمیته های پروژه مهر آموزش وپرورش قشم قدردانی کرد و ادامه داد: کار آماده سازی، مرمت و بازسازی، شعار نویسی، رنگ آمیزی و زیبا سازی و تعمیرات مدارس بلافاصله پس از پایان سال تحصیلی گذشته شروع گردیده بود تا امروز آمادگی مطلوب مدارس برای پذیرای مدارس را شاهد باشیم.
مدیر آموزش وپرورش قشم اضافه کرد: در سال جاری بیش از ۲۳ هزار دانش آموز قشمی در ۱۴۵ مدرسه این جزیره مشغول به تحصیل می شوند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi