تاریخ انتشار:۱۰ مهر ۱۳۹۶در ۹:۴۲ ق٫ظ کد خبر:16221

جدول زمان بندی دیدار مردمی مسوولین نیرو انظامی استان هرمزگان

به گزارش مکران به نقل از روابط عمومی راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان؛ در هفته ناجا تعدادی است فرماندهان و مسئولان بلندپایه نهادهای نظامی و انتظامی استان طی زمان بندی مشخص با مردم بصورت مستقیم دیدار خواهند داشت و از نزدیک با آن ها در ...

به گزارش مکران به نقل از روابط عمومی راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان؛ در هفته ناجا تعدادی است فرماندهان و مسئولان بلندپایه نهادهای نظامی و انتظامی استان طی زمان بندی مشخص با مردم بصورت مستقیم دیدار خواهند داشت و از نزدیک با آن ها در رابطه با مشکلات و خواسته هایی که دارند گفتگو خواهند کرد.

بلوچ گفت:۱۷ مهرماه رئیس پلیس راهور استان و ۱۸ مهر ماه نیز  ملاقات حضوری  پلیس راهور استان و فرماندهی انتظامی شهرستان بندرعباس با مردم خواهد بود.

لازم به ذکر است در هفته ناجا از ۱۵ مهرماه لغایت ۲۰ مهر جلسات و دیدارهای مردمی  فرماندهان و مسئولان نظامی استان با مردم در محل دفتر نظارت، همگانی بازرسی فرماندهی انتظامی استان واقع در ضلع شمالی چهار راه مطهری بندرعباس ساعت ۱۰ صبح  بر گزار خواهد شد و مردم جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با سامانه ۱۹۷ در تماس باشند و اطلاعات تکمیلی را در یافت کنند.

محمدرضا قنبرپور

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi