تاریخ انتشار:۱۶ مهر ۱۳۹۶در ۱:۵۹ ب٫ظ کد خبر:16273

جشن روز جهانی کودک در مهدکودک شهد گل شهر نودژ برگزار شد + عکس

مهدکودک شهد گل شهر نودژ با برگزاری جشن و اجرای نمایش در مهد، روز جهانی کودک را با شکوه تمام برگزار کرد.این برنامه که فرصتی برای شادی بچه ها بمناسبت روز جهانی کودک فراهم آورده بود به صورت زیبایی تزئین شده بود، با حضور کودکان  ...

مهدکودک شهد گل شهر نودژ با برگزاری جشن و اجرای نمایش در مهد، روز جهانی کودک را با شکوه تمام برگزار کرد.این برنامه که فرصتی برای شادی بچه ها بمناسبت روز جهانی کودک فراهم آورده بود به صورت زیبایی تزئین شده بود، با حضور کودکان  برگزار گردید.اجرای این جشن باعث شد روزی پر نشاط و بیادماندنی را در کودکان خود به وجو آورد .

خانم عذری محمودی مربی مهدکودک شهد با بیان اینکه فضای مهد کودک باید محیطی شاد و دل انگیز باشد تا زمانی را که کودک در آن به دور از مادر و محیط آرام خانه سپری می کند در آن احساس آرامش کند و این  برنامه ریزی ها موجبات شناسایی استعدادهای کودکان را فراهم آورد.

وی خاطر نشان کرددر مهدکودک ها از هر گونه استرس و شرایط اضطراب زا میبایست پرهیز شود.اسباب بازی های متناسب با روحیه و سن کودکان در محیط مهد کودک مهیا باشد و تعداد اسباب بازیها هم با تعداد کودکان تناسب داشته باشد. بهتر است اسباب بازیهایی در اختیار کودکان قرار داده شود که منجر به رشد فکری کودک شود و او را از کودک منفعل به کودک فعال تبدیل نماید و از حالت انزوا در آورد.

گزارش تصویری:

منبع سایت خبری نودژنیوز

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi