تاریخ انتشار:۱۸ آذر ۱۳۹۶در ۹:۱۵ ق٫ظ کد خبر:16735

فرماندار قشم: وحدت عملی مردم قشم موجب ناامیدی دشمنان شده است

به گزارش مکران فرماندار شهرستان قشم وحدت را رافع عقب ماندگی و مشکلات جهان اسلام دانست و گفت: وحدت و برادری عملی مردم قشم تحسین دوستان و رشک دشمنان را بر انگیخته است. علیرضا نصری بیان کرد: آنچه موجب عقب ماندگی مسلمانان و چشم طمع دشمنان ...

به گزارش مکران فرماندار شهرستان قشم وحدت را رافع عقب ماندگی و مشکلات جهان اسلام دانست و گفت: وحدت و برادری عملی مردم قشم تحسین دوستان و رشک دشمنان را بر انگیخته است.

علیرضا نصری بیان کرد: آنچه موجب عقب ماندگی مسلمانان و چشم طمع دشمنان به سمت آنان شده ، اختلاف و جدایی بین مذاهب اسلامی است.
نصری، شهرستان قشم را نمونه موفق همزیستی و اتحاد عمل بین مردم و مسوولین در جامعه اسلامی ذکر و اظهار کرد: برابری و برادری که در شهرستان قشم در عمل شاهد آن هستیم، تحسین دوستان و رشک دشمنان را برانگیخته است.

فرماندار شهرستان قشم در همایش ” عمل در سایه وحدت” خاطرنشان کرد: مشارکت ۹۴ درصدی مردم قشم در انتخابات جلوه ای از وحدت و همبستگی سیاسی مردم بود. او موفقیت دولت تدبیر و امید در ارتقا شاخص آبرسانی از ۳ درصد به بیش از ۹۰ درصد جمعیت روستایی شهرستان، کاهش نرخ بیکاری به کمتر از متوسط کشوری و آسفالت صدها کیلومتر جاده را از جمله اقداماتی دانست که در سایه وحدت مسوولین شهرستان، سازمان منطقه آزاد، و در فضای همدلی و آرام ناشی از همزیستی مسالمت آمیز دو مذهب بزرگ اسلام یعنی شیعه و سنی حاصل شده است.

بر اساس این خبر شامگاه پنجشنبه همایش عمل در سایه وحدت با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان، آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ، حجه الاسلام والمسلمین حامد علم الهدی معاون امور ایران مجمع تقریب مذاهب اسلامی، مسوولین شهرستان قشم، سازمان منطقه آزاد و جمعی از علما، روحانیون و معتمدین شیعی و سنی در تالار وحدت قشم برگزار شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi