تاریخ انتشار:۰۲ دی ۱۳۹۶در ۱۰:۵۵ ق٫ظ کد خبر:16840

نجات معجزه آسای کودک قشمی از مرگ حتمی توسط مرزبانان وظیفه شناس

به گزارش مکران فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از نجات معجزه آسای کودک از مرگ حتمی توسط مرزبان وظیفه شناس در شهرستان قشم خبر داد. سرهنگ "علی اصغر خرم روی" در تشریح این خبر افزود: دختر بچه ۴ ساله ای که با همبازی‌هایش در کنار برکه آب ...

به گزارش مکران فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از نجات معجزه آسای کودک از مرگ حتمی توسط مرزبان وظیفه شناس در شهرستان قشم خبر داد.
سرهنگ “علی اصغر خرم روی” در تشریح این خبر افزود: دختر بچه ۴ ساله ای که با همبازی‌هایش در کنار برکه آب در روستای گوران شهرستان قشم در حال بازی کردن بود،به داخل اب میافتد که با سروصدای همبازی‌هایش،تعدادی از اهالی روستا به محل مراجعه و کودک را از درون برکه آب خارج می‌کنند.
وی افزود:احدی از مرزبانان جزیره قشم که در حال گشت زنی در منطقه بود بعد از شنیدن فریاد اهالی روستا بلافاصله به محل اعزام و در جریان این حادثه قرار میگیرد.
سرهنگ “خرم روی” با بیان اینکه همه از زنده بودن فرد حادثه دیده ناامید شده بودند،گفت: مراحل احیا توسط این مرزبان غیور انجام و با تنفس کوتاه و ایجاد شوک قلبی این کودک از مرگ حتمی نجات یافت.
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان کمک به دیگران و خدمت به مردم را یکی از وظایف دینی و انسانی دانست و اذعان داشت:این کودک که جان دوباره یافته بود در حالی که اشک شوق از چشمان پدر و مادر و مردم حاضر در صحنه حادثه جاری بود،به آغوش خانواده خود بازگشت و خانواده وی  از اینکه فرزند آنان نجات یافته بود،خداوند را شکر کردند.

محمدرضا قنبرپور

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi