تاریخ انتشار:۰۹ دی ۱۳۹۶در ۱۰:۲۶ ق٫ظ کد خبر:16908

آموزش پسماند با طعم کتاب در پارک شهید دباغیان

به گزارش مکران با مشارکت سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس و کتابخانه شهید مطهری (ره) جلسه آموزش پسماند همراه با جمع خوانی کتاب بازیافت برای دانش آموزان دبستان پسرانه میثم در پارک شهید دباغیان برگزار شد. طوبی ترابی پور مسیول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس از ...

به گزارش مکران با مشارکت سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس و کتابخانه شهید مطهری (ره) جلسه آموزش پسماند همراه با جمع خوانی کتاب بازیافت برای دانش آموزان دبستان پسرانه میثم در پارک شهید دباغیان برگزار شد.
طوبی ترابی پور مسیول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس از برگزاری جلسه جمع خوانی کتاب آموزش بازیافت بهمراه آموزش پسماند توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس برای دانش آموزان دبستان پسرانه میثم خبر داد.
وی گفت: جلسات جمع خوانی کتاب جهت ترویج کتاب و کتابخوانی امری ضروری است .حالا اگر در فضای پر شور و نشاط پارک صورت گیرد تاثیر این امر دوچندان خواهد شد.اگر میخواهیم نسل آینده کتابخوان و حامی محیط زیست داشته باشیم باید در راستای فرهنگ سازی از سنین ابتدایی مدرسه افدام نماییم
در ادامه پطروس ترابی مدیر کل اداره پسماند شهرداری بندرعباس خاطر نشان کرد: این برنامه آموزش شامل اموزش پسماند خشک و تر و تفکیک آن دو است که بدلیل اهمیت کتاب در اموزش کودکان و نوجوانان این اداره اقدام به چاپ آن با موضوع مربوطه نموده و در تمامی مراسم و جلسات آموزشی بین حضار توزیع می گردد. در این کتاب برچسپ های مختلف درباره آموزش پسماند ترو خشک قرار داده شده است که باعث آشنایی دانش آموزان بصورت ملموس با این امر می گردد.

در پایان ترابی پور با تشکر از خانم سلامی کتابدار برگزار کننده این مراسم گفت: همکاری کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس و اداره کل پسماند شهرداری بندرعباس بیش از ۶ ماه است که ادامه دارد .و امید است با فعالیت نیروهای فرهنگی این اداره بازخورد و نتیجه خوبی در هر دو موضوع اموزش و کتابخوانی حاصل شود.

محمدرضا قنبرپور

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi