تاریخ انتشار:۲۳ دی ۱۳۹۶در ۳:۱۴ ب٫ظ کد خبر:16968

کشف بیش از دو هزار دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق در بندرلنگه

به گزارش مکران فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف یک محموله گوشی تلفن همراه قاچاق در شهرستان بندرلنگه خبر داد. سرهنگ" علی اصغر خرم روی" بیان کرد : مرزبانان پایگاه دریابانی بندرلنگه مستقر در شهرستان پارسیان در یک اقدام اطلاعاتی و عملیاتی موفق به ناکام گذاشتن ...

به گزارش مکران فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف یک محموله گوشی تلفن همراه قاچاق در شهرستان بندرلنگه خبر داد.

سرهنگ” علی اصغر خرم روی” بیان کرد : مرزبانان پایگاه دریابانی بندرلنگه مستقر در شهرستان پارسیان در یک اقدام اطلاعاتی و عملیاتی موفق به ناکام گذاشتن قاچاقچیان و کشف مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق شدند.

سرهنگ “خرم روی” افزود: مرزبانان حین گشت زنی در سطح حوزه به یک دستگاه خودرو پژو پارس حامل کالای قاچاق برخورد که راننده خودرو با مشاهده مرزبانان اقدام به فرار کرد .

وی ادامه داد: با تلاش مرزبانان پایگاه دریابانی بندرلنگه خودروی مذکور توقیف و در بازرسی دقیق از آن تعداد ۲ هزار و ۲۹۲ دستگاه انواع گوشی تلفن همراه و ۵ هزار و ۵۳ قلم انواع لوازم جانبی تلفن همراه کشف و ضبط شد.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان در پایان با اشاره به دستگیری یک نفر متهم در این عملیات گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را حدود ۷ میلیارد و یکصد و هشتاد و شش میلیون ریال برآورد کرده اند.

محمدرضا قنبرپور

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi