تاریخ انتشار:۲۳ دی ۱۳۹۶در ۳:۲۵ ب٫ظ کد خبر:16974

بازدید صد در صدی مدارس عشایری شهرستان کهنوج

رییس اداره آموزش و پرورش عشایری استان کرمان از بازدید صد در صدی مدارس عشایری شهرستان کهنوج طی مدت دو روز با همکاری ۱۶ گروه بازدید کننده خبر داد. منوچهر امیرتیموری، رییس اداره آموزش و پرورش عشایری استان کرمان گفت: در ادامه بازدیدهای دوره ای و ...

رییس اداره آموزش و پرورش عشایری استان کرمان از بازدید صد در صدی مدارس عشایری شهرستان کهنوج طی مدت دو روز با همکاری ۱۶ گروه بازدید کننده خبر داد.

منوچهر امیرتیموری، رییس اداره آموزش و پرورش عشایری استان کرمان گفت: در ادامه بازدیدهای دوره ای و طبق جدول زمانبندی شده، ۱۶ گروه بازدید کننده متشکل از کارشناسان آموزش، سرگروهای آموزشی و راهبران آموزشی تربیتی شهرستان های جیرفت، عنبرآباد و حوزه اسفندقه، از مدارس عشایری شهرستان کهنوج بازدید کردند.

وی افزود: این بازدید های دوره ای بر اساس برنامه ریزی انجام شده، ابتدا از مدارس عشایری شهرستان بافت آغاز و سپس در ادامه مدارس رابر، جیرفت و کهنوج نیز بازدید شد.

امیرتیموری اظهار داشت: در هفته های آینده مدارس عشایری عنبرآباد، اسفندقه، سیرجان و شرق استان نیز بازدید خواهد شد.

وی تاکید کرد: در پایان مرحله اول بازدیدهای دوره ای ، تمامی مدارس عشایری که بیش از ۵۰۰ مدرسه هستند، بازدید خواهند شد.

امیر تیموری تصریح کرد: با پایان بازدید مدارس عشایری هر شهرستان یا منطقه که معمولا دو روز به طول می انجامد، نتایج بازدید تجزیه و تحلیل و به صورت کتبی به نمایندگی و مدارس آن شهرستان ارسال می شود./yjc

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi