تاریخ انتشار:۱۴ بهمن ۱۳۹۶در ۱۲:۱۳ ب٫ظ کد خبر:17133

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی : تکمیل زنجیره کشتی‌سازی با احداث شهرک تخصصی صنایع دریایی بندرعباس

به گزارش مکران معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور گفت: شهرک صنعتی تخصصی صنایع دریایی بندرعباس در راستای تکمیل زنجیره صنعت کشتی‌سازی و صنایع فراساحل همزمان با دهه فجر کلنگ‌زنی می‌شود. فتحعلی محمدزاده امروز در بازدید از محل احداث شهرک صنعتی تخصصی صنایع ...

به گزارش مکران معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور گفت: شهرک صنعتی تخصصی صنایع دریایی بندرعباس در راستای تکمیل زنجیره صنعت کشتی‌سازی و صنایع فراساحل همزمان با دهه فجر کلنگ‌زنی می‌شود.
فتحعلی محمدزاده امروز در بازدید از محل احداث شهرک صنعتی تخصصی صنایع دریایی بندرعباس با تاکید بر ضرورت آماده‌سازی زیرساخت‌های این شهرک، اظهار داشت: آماده‌سازی بستر استقرار و فعالیت صنایع در این شهرک از سیاست‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی است.
وی در ادامه افزود: این شهرک با هدف توسعه صنایع دریایی و تکمیل زنجیره تولید صنایع دریایی و کشتی‌سازی در منطقه ویژه کشتی‌سازی و صنایع فراساحل بندرعباس تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.
معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی، مساحت شهرک صنعتی تخصصی صنایع دریایی بندرعباس را ۲۲۰ هکتار عنوان کرد و تصریح کرد: عملیات انتقال خطوط برق و زیرساخت‌های مورد نیاز در این شهرک برای استقرار صنایع وابسته به صنعت کشتی‌سازی در دست احداث است.
سید امیر امیری‌زاد مدیرعامل شهرک‌های صنعتی هرمزگان نیز در این بازدید با تاکید بر جدیت شرکت شهرک‌های صنعتی برای سرعت بخشیدن به عملیات ایجاد زیرساخت این شهرک، اظهار داشت: طبق برنامه زمانبندی زیرساخت‌های فاز نخست شهرک صنعتی تخصصی صنایع دریایی اوایل سال آینده، بهره‌برداری و به متقاضیان واگذار خواهد شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi