تاریخ انتشار:۲۱ فروردین ۱۳۹۷در ۷:۵۲ ب٫ظ کد خبر:17389

دیدار صمیمانه رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان با امام جمعه میناب برگزار شد

دکتر محمد خیری به همراه رئیس مرکز میناب، رئیس اداره آموزش استان و جمعی از کارکنان پیام نور مرکز میناب با امام جمعه این شهرستان دیدار کرد. در این دیدار صمیمانه، رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان ضمن تبریک سال نو ، از حمایتهای امام جمعه از ...

دکتر محمد خیری به همراه رئیس مرکز میناب، رئیس اداره آموزش استان و جمعی از کارکنان پیام نور مرکز میناب با امام جمعه این شهرستان دیدار کرد.

در این دیدار صمیمانه، رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان ضمن تبریک سال نو ، از حمایتهای امام جمعه از دانشگاه پیام نور تقدیر و تشکر نمود.

دکتر محمدخیری همچنین به تشریح رسالت دانشگاه پیام نور پرداخت و گفت: رسالت مهم دانشگاه پیام نور، ترویج و توسعه کیفی آموزش عالی در تمام نقاط کشور بویژه نقاط کمتر توسعه یافته است و در این زمینه توانسته نقش مهمی در فراهم نمودن بستر لازم جهت توسعه اهداف آموزش عالی در کشور بردارد.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام و المسلیمن معتمدی فر امام جمعه میناب، ضمن تقدیر و تشکر از تلاشها و زحمات مجموعه دانشگاه پیام نور مرکزمیناب، در راستای بهبود وضعیت نظام آموزشی کشور مطالبی را عنوان کرد.

معتمدی فر گفت: انتظار می رود دانشجویان ما علاوه بر افزایش تلاش خود در کسب دانش و مهارت، در زمینه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی هم باید فعالانه عمل کنند.

وی همچنین عنوان کرد: با توجه به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در زمینه برگزاری کرسی های آزاد اندیشی، دانشگاه ها باید با برگزاری این کرسی ها، بستر لازم را در جهت مشارکت بیشتر دانشجویان در مسائل مختلف فراهم نمایند.

محمدرضا قنبرپور

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi