تاریخ انتشار:۲۳ فروردین ۱۳۹۷در ۰:۱۰ ق٫ظ کد خبر:17396

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان مطرح کرد:برخی افراد غیرمنصفانه به خدمات قوه قضائیه حمله می کنند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان مطرح کرد: برخی افراد غیرمنصفانه به خدمات قوه قضائیه حمله می کنند به گزارش مکران :نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان به هجمه های سنگین چند روز اخیر علیه قوه قضائیه اشاره کردو گفت:برخی افراد ...

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان مطرح کرد:
برخی افراد غیرمنصفانه به خدمات قوه قضائیه حمله می کنند
به گزارش مکران :نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان به هجمه های سنگین چند روز اخیر علیه قوه قضائیه اشاره کردو گفت:برخی افراد ناجوانمردانه و غیرمنصفانه به زحمات وخدمات مجموعه قضائی که کارهای سنگینی برعهده آن است حمله می کنند.
حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی در دیدار با رییس کل دادگستری استان و اعضای شورای قضائی استان کرمان اظهار داشت:مسئولان قضائی بدانند که هجمه ها و فشارها علیه قوه قضائیه چیزی از ارزش و اجر اخروی کار آنها در پیشگاه خداوند کم نمی کند زیرا طبق روایات بیشترین اجر و ثواب مخصوص کارهای سخت ودشوار است.
امام جمعه کرمان تصریح کرد:قوه قضائیه یکی از ارکان مهم و اثر گذار نظام جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود و محور اصلی کار در دستگاه قضائی عدالت است.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی بر حمایت ائمه جمعه از سیستم قضائی استان کرمان تاکید کرد و سالی سرشار از موفقیت را برای مسئولان ارشد قضائی استان از درگاه خدواند متعال مسئلت نمود.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi