تاریخ انتشار:۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷در ۴:۲۷ ب٫ظ کد خبر:17470

رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با شهردار بندرلنگه دیدار کرد

به گزارش مکران دکتر محمد خیری رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با هیأت همراه با مهندس شریف شریفی نژاد شهردار بندرلنگه دیدار و گفتگو کرد. دکتر خیری در این دیدار گفت: خدمات شهرداری بندرلنگه قابل تحسین است و از تلاش های شهردار در خدمات رسانی ...

به گزارش مکران دکتر محمد خیری رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با هیأت همراه با مهندس شریف شریفی نژاد شهردار بندرلنگه دیدار و گفتگو کرد.

دکتر خیری در این دیدار گفت: خدمات شهرداری بندرلنگه قابل تحسین است و از تلاش های شهردار در خدمات رسانی به مردم، دستگاه های اجرایی و بویژه دانشگاه پیام نور تشکر و قدردانی کرد .

وی خاطرنشان کرد: شهردار بندرلنگه با ارائه خدمات مناسب و به موقع خود بندرلنگه را متحول کرده است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با اشاره به اینکه بندرلنگه یکی از بنادر مهم جنوب کشور می باشد، افزود: با تعامل خوبی که بین شهرداری و دانشگاه پیام نور وجود دارد گام های موثری در راستای رشد و توسعه علمی و فرهنگی بندرلنگه برخواهیم داشت.

دکتر خیری از برگزاری دوره های ضمن خدمت برای پرسنل شهرداری و صدور مدرک معتبر به آنان خبر داد.

وی اظهار داشت: اعضای هیات علمی دانشگاه در ارائه مشاوره، طرح های پژوهشی و شناساندن تاریخ شهرستان نیز به شهرداری کمک خواهند کرد.

شهردار بندرلنگه نیز در این دیدار افزود: در خصوص ساختمان و فضای آموزشی دانشگاه پیام نور بندرلنگه همکاری هم جانبه خواهیم داشت و از هیچ تلاشی جهت رفع مشکلات و پیشرفت و توسعه دانشگاه دریغ نخواهیم کرد.

محمدرضا قنبرپور

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi