تاریخ انتشار:۱۷ خرداد ۱۳۹۷در ۲:۴۵ ب٫ظ کد خبر:17602

بیانیه فرماندار کهنوج به مناسبت روز قدس

بیانیه فرماندار کهنوج به مناسبت روز قدس به گزارش مکران : فرماندار کهنوج با صدور بیانیه مشترکی مردم شریف و شهرستان کهنوج را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس فرا خوانده و گفتند: مردم ایران اسلامی و آحاد مردم ولایتمدار ...

بیانیه فرماندار کهنوج به مناسبت روز قدس

به گزارش مکران : فرماندار کهنوج با صدور بیانیه مشترکی مردم شریف و شهرستان کهنوج را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس فرا خوانده و گفتند: مردم ایران اسلامی و آحاد مردم ولایتمدار شهرستان کهنوج با حضور در راهپیمایی روز قدس چهره واقعی و رحمانی دین اسلام را به جهانیان معرفی کنند.

در این بیانیه فرماندار کهنوج به مناسبت روز قدس آمده است: روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران و نشانی از عمق دوراندیشی و هوشمندی امام خمینی(ره) ا ست که بیانگر اعتقاد به ضرورت وحدت و انسجام ملت‌های مسلمان در برابر زورگویان و صهیونیسم است.

همچنین در این بیانیه آمده است: حضور مردم شهید پرور کهنوج در روز قدس هم برای اجرای دستور و نظر حضرت امام(ره) بوده و هم به این معنا است که به جهانیان اعلام کنیم مسجد الاقصی قبله نخست و فلسطین سرزمین مقدس مسلمان‌ها است و هرگز این سرزمین و آوارگی ملت فلسطین فراموش نمی‌شود.

در بخش دیگری از این بیانیه بیان شده: مسلمانان همواره در مسیر آرمان قدس تا روزی که این سرزمین آزاد شود و مردم آن به وطنشان بازگردند و مسلمانان آزادانه در مسجد الاقصی نماز بپا دارند، گام برمی‌دارند.

در این بیانیه آمده است: راهپیمائی روز قدس امسال در حالی برگزار می‌شود که در منطقه کشتاری از سوی مزدورانی به راه افتاده که در واقع حامی آنان صهیونیست‌ها هستند و امروز دستان آلوده آنان در پشت حوادث خونبار سوریه، عراق، یمن و دیگر نقاط در کشورهای اسلامی بیشتر نمایان است.
فرماندار کهنوج در این بیانیه آورده‌اند: مردم ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی روز قدس، چهره واقعی و رحمانی دین مبین اسلام را به جهانیان معرفی و نفرت خود را از رژیم صهیونیستی و گروه‌های تروریستی وابسته به آن اعلام و یک‌صدا با هم فریاد آزادی فلسطین را سر می‌دهند.

در این بیانیه افزوده شده است: امت شریف ایران اسلامی و مردم شهید پرور کهنوج با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز قدس ثابت می‌کنند که خواستار نفی ظلم و توقف اشغال، کشتار کودکان و آدم کشی هستند و با آگاهی و بصیرتی ستودنی از حقوق ملت مظلوم فلسطین دفاع می‌کنند و به فضل الهی با وحدت، حماسه‌ای بزرگ در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، خلق و برگ زرین دیگری را در تاریخ انقلاب رقم می‌زنند.

در این بیانیه آمده است: اینجانبان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان به درگاه خداوند متعال از همه اقشار مختلف مردم شریف، ولایتمدار و روزه‌دار شهرستان کهنوج دعوت می‌کنیم بار دیگر با حضور گسترده در راهپیمائی روز قدس همراه با ملت بزرگ سایر نقاط ایران و آزادی‌خواهان جهان علاوه بر تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام خمینی(ره) و پیروی از منویات رهبرمعظم انقلاب، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و انزجار از صهیونیست‌ها و حامیان آنان را اعلام کنند.با سپاس
وعده ما ۱۸ خرداد ماه ۹۷٫ شهرستان کهنوج . ساعت ۱۱، روز جمعه… از ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران کهنوج به طرف مصلی بهمن (روبروی فرمانداری)
وحدت عیدی فرماندار شهرستان کهنوج

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi