تاریخ انتشار:۰۱ مرداد ۱۳۹۷در ۴:۱۶ ب٫ظ کد خبر:17679

فرماندار قشم: در حوزه آسیب ها ناچار ار تجدید نظر در حوزه آموزش و پیشگیری هستیم

به گزارش مکران فرماندار شهرستان قشم گفت: فراهم کردن زمینه اشتغال و بهبود زندگی مردم در کنار تجدید نظر در ارائه آموزش و پیشگیری برای کاهش آسیب های اجتماعی، نتایج بهتری را بدنبال خواهد داشت. علیرضا نصری در جلسه شورای هماهنگی  مبارزه با مواد مخدر این ...

به گزارش مکران فرماندار شهرستان قشم گفت: فراهم کردن زمینه اشتغال و بهبود زندگی مردم در کنار تجدید نظر در ارائه آموزش و پیشگیری برای کاهش آسیب های اجتماعی، نتایج بهتری را بدنبال خواهد داشت.

علیرضا نصری در جلسه شورای هماهنگی  مبارزه با مواد مخدر این شهرستان افزود: شکی نیست که مسئولان با هدف خدمت و  بهبود شرایط در حوزه وظایف خود تلاش می کنند اما گاهی مرور برنامه و عملکرد دستگاه  متبوع می تواند روش های بهتری را برای رسیدن به مقصد پیش روی ما قرار دهد.

نصری تصریح کرد: مواد مخدر و  آسیب های ناشی از آن، مسئله ای چند وجهی و مقابله با آن نیازمند داشتن ابتکار عمل و استفاده از روش های متناسب با آن می باشد.
او بیان کرد: آشنایی با انواع مواد مخدر و شیوه های توزیع  از ضروریات مقابله است.

فرماندار شهرستان قشم با اشاره به نقش خانواده در کاهش آسیب های اجتماعی، ادامه داد: آموزش و پرورش و دیگر دستگاه های مرتبط با این نهاد، نسبت به ارائه برنامه های آموزشی متناسب و اثرگذار  اهتمام بیشتری داشته باشند.

علیرضا نصری اظهار کرد:  برای برونرفت از وضع موجود ناچاریم، آسیب شناسی عملکرد دستگاه ها و بروز رسانی برنامه ها را جدی بگیریم.
نصری از دستگاهای مسئول خواست در بحث پیشگیری،  و در کنار آن فراهم ساختن زمینه اشتغال، کسب و کار و فعالیت های فرهنگی، ورزشی، با برنامه های کارشناسی و عملیاتی حرکت نمایند.
فرماندار قشم بر هدایت توان و ظرفیت مردم، بخصوص نوجوانان و جوانان به سمت مجاری مناسب و قابل اطمینان تاکید کرد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi