تاریخ انتشار:۰۴ شهریور ۱۳۹۷در ۱۲:۱۷ ب٫ظ کد خبر:17796

فرماندار ابوموسی در هفته دولت:ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را وظیفه ی مسئولین دانست

به گزارش مکران مهندس رضا پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی در دومین روز از هفته دولت به همراه مهندس سراجی معاون فرماندار و سایر مسولین شهرستان با خانواده های جانبازان موسی حافظی و یوسف فرهادی دیدار و گفتگو کرد. پوربابایی در این دیدار ضمن دلجویی از خانواده ...

به گزارش مکران مهندس رضا پوربابایی فرماندار شهرستان ابوموسی در دومین روز از هفته دولت به همراه مهندس سراجی معاون فرماندار و سایر مسولین شهرستان با خانواده های جانبازان موسی حافظی و یوسف فرهادی دیدار و گفتگو کرد.
پوربابایی در این دیدار ضمن دلجویی از خانواده های جانباز و ایثارگر موسی حافظی و یوسف فرهادی، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت:خانواده شهید در اجتماع یک واژه افتخاز انگیز است.
و وظیفه قدردانی از ایثارگران بویژه شهیدان، فریضه ای عینی و تعینی و همیشگی است
وی در خصوص جانبازان هم با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: شما، هم عضو شهیدی را با خود همراه دارید، و هم زنده‌اید و از تنعمات زندگی در حد زیادی برخوردار می شوید .

فرماندار ابوموسی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را وظیفه مسئولین دانست و افزود: انقلاب و امنیت ما مرهون خون پاک شهداست و ارج نهادن به مقام شهدا، ایثارگران و احترام به خانواده آنان را وظیفه تک تک مسئولین و مردم برشمرد.

پوربایایی در پایان روحیه ایثار و شهادت برجای مانده را راه گشای رسیدن به درجات متعالی و ارزشهای معنوی دانست.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP