تاریخ انتشار:۱۲ شهریور ۱۳۹۷در ۷:۰۶ ب٫ظ کد خبر:17809

مدیر عامل گل گهر در نشست معین های اقتصادی استان خبر داد :ورود گل گهر به پروژه تیتانیوم کهنوج

به گزارش مکران-در نشست معین های اقتصادی استان کرمان به میزبانی شرکت گل گهر ، مهندس تقی زاده مدیرعامل این شرکت و معین اقتصادی منطقه ۷ شهر به ارائه گزارشی مختصر از عملکرد شرکت گل گهر در راستای اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی پرداخت. شرکت گل گهر ...

به گزارش مکران-در نشست معین های اقتصادی استان کرمان به میزبانی شرکت گل گهر ، مهندس تقی زاده مدیرعامل این شرکت و معین اقتصادی منطقه ۷ شهر به ارائه گزارشی مختصر از عملکرد شرکت گل گهر در راستای اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی پرداخت.

شرکت گل گهر بنا دارد میزان تولید محصول خود را درسال جاری به ۲۹ میلیون تن برساند، افزایش تولید از ۱۳ میلیون تن در ۳سال قبل به ۲۹ میلیون تن درسال جاری، یکی از مهمترین اقدامات شرکت درجهت اجرای اقتصاد مقاومتی است.

شرکت گل گهر طی ۳سال رقم قابل توجهی شغل صنعتی در استان ایجاد کرد که بخش عمده این اشتغال ناشی از به بهره برداری رسیدن و اجرای پروژه های جدید بود و اقدامی موثر در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی بود.

سایر اقدامات و برنامه های شرکت گل گهر در زمینه اقتصاد مقاومتی در منطقه ۷ استان کرمان عبارتند از:

سرمایه گذاری در زمینه تکمیل زنجیره فولاد در منطقه
سرمایه گذاری در بخش های پشتیبانی و اجتماعی
جذب سرمایه گذاری در صنایع جنبی و پشتیبانی زنجیره فولاد
برنامه ریزی و هدایت نیازمندی های منطقه گلگهر به منطقه ۷استان کرمان
برنامه ریزی، تاسیس و هدایت کانون های همیاری اجتماعی
تهیه سند توسعه اقتصادی منطقه ۷
اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

در ادامه مهندس تقی زاده خبر از ورود گل گهر به پروژه تیتانیوم کهنوج داد و ابراز امیدواری کرد این پروژه نیز با همت گل گهر هرچه سریعتر پیشرفت کرده و به نتیجه برسد.

خبر تبدیل منطقه گل گهر به منطقه ویژه اقتصادی با تصویب مجلس شورای اسلامی خبر بعدی مدیرعامل گل گهر در این جلسه بود.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد تبدیل منطقه گل گهر به منطقه ویژه اقتصادی و تکمیل زنجیره فولاد زمینه را برای حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی در منطقه برای ایجاد صنایع پایین دستی ایجاد کند./معدن ۲۴

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi