تاریخ انتشار:۲۶ مهر ۱۳۹۷در ۱:۰۰ ب٫ظ کد خبر:18029

پیام تبریک رییس هیئت گلف استان هرمزگان به مناسبت هفته تربیت بدنی

به گزارش مکران-بیژن شبانکاره به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش پیامی صادر کرد و در آن بر رشد و توسعه ورزش همگانی در همه ایام سال تاکید کرد. پیام تبریک رییس هیئت گلف استان هرمزگان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش به ...

به گزارش مکران-بیژن شبانکاره به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش پیامی صادر کرد و در آن بر رشد و توسعه ورزش همگانی در همه ایام سال تاکید کرد.

پیام تبریک رییس هیئت گلف استان هرمزگان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش به شرح زیر است:

فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را به همه مردم قهرمان ایران، خصوصاً اصحاب ورزش، قهرمانان، مربیان، پیشکسوتان، دست اندرکاران، اساتید رشته های ورزشی دانشگاهی و همه اعضای هیئت گلف استان هرمزگان و کشور همچنین اصحاب رسانه های ورزشی که همواره یار و یاور ما بوده‌اند  تبریک و تهنیت عرض می کنم.

امیدوارم بتوانیم در همه ی ایام سال در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه شریف)  و  در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری، با اجرای برنامه های مختلف ورزشی در جهت گسترش ورزش همگانی، انجام دادن وظایف و مسئولیت های قانونی خود و همچنین ایجاد یک همگرایی و هم افزایی بین همه دستگاه های اجرایی، نهادها، سازمانها و مجموعه های غیردولتی که می توانند در امر گسترش ورزش و نهایتاً سالم سازی جامعه و ارتقا سلامت جامعه کمک کنند، خدمتگزار خوبی برای مردم درخلال دوره خدمت دولت دوازدهم باشیم.

طبیعتاً در همه جوامع توسعه یافته، کشورهایی که در این جهت برنامه های گسترده تری اجرا کنند و مردم بیشتری را به فعالیت های بدنی و ورزشی سوق بدهند و زمینه هایی فراهم کنند که مردم اقشار مختلف بتوانند فعالیت های بدنی گسترده تری انجام دهند، جامعه ای سالم تر و بانشاط تر دارند و در فرآیند توسعه ی خود قطعا کارنامه موفق تر و درخشان تری خواهند داشت.

اینجانب ضمن تبریک مجدد هفته تربیت بدنی و ورزش امیدوارم با یاری خدا بتوانیم در همه ایام سال با استفاده از همه منابع و امکاناتی که داریم، خدمتگزاران خوبی برای مردم عزیز که آینده درخشانی دارند باشیم و ورزش همگانی که نهایتاً باعث ارتقاء سلامت و نشاط جامعه می شود را رشد و گسترش دهیم.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP