تاریخ انتشار:۰۳ آبان ۱۳۹۷در ۱۰:۳۸ ق٫ظ کد خبر:18067

نماینده عالی دولت در قشم:شهرستان قشم پیشرو در پرورش میگو است

به گزارش مکران-فرماندار شهرستان قشم گفت: ۲۰۱ هکتار زمین با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی به مزرعه پرورش میگو اختصاص داده شد که دارای ظرفیت اشتغالزایی ۱۶۴ نفر می باشد. علیرضا نصری در این باره افزود: مزرعه پرورش میگو شرکت پدیده صدف قشم، ظرفیت ...

به گزارش مکران-فرماندار شهرستان قشم گفت: ۲۰۱ هکتار زمین با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی به مزرعه پرورش میگو اختصاص داده شد که دارای ظرفیت اشتغالزایی ۱۶۴ نفر می باشد.
علیرضا نصری در این باره افزود: مزرعه پرورش میگو شرکت پدیده صدف قشم، ظرفیت تولید یکهزار و ۵۰۰ تن میگو در سال را دارد.
او ادامه داد؛ بر اساس برنامه ریزی سرمایه گذار، پروژه مذکور دارای ۱۳ مزرعه و ۱۹۳ حوضچه است که در سه فاز و طی سه سال به بهره برداری می رسد.
فرماندار شهرستان قشم، ورود سرمایه گذاران بومی را به عرصه تولید و اشتغالزایی با توجه به منابع و ظرفیت های خدادادی منطقه بسیار ارزشمند و راهگشا عنوان کرد.
نصری با بیان اینکه اهتمام کارگزاران دولت تدبیر و امید در بخش استان و سازمان منطقه  آزاد بر گره گشایی مشکلات پیش روی سرمایه گذاران متمرکز شده، ابراز اطمینان  کرد؛ همه مردم شهرستان از منافع اینگونه سرمایه گذاری ها بهرمند خواهند شد.
نصری  کلنگ زنی مزرعه پرورش میگو توسط دکتر همتی استاندار هرمزگان و دکتر بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد را موید گفته خود مبنی بر عزم جدی دولت برای رونق بخشی به فضای کسب و کار از طریق فعال سازی ظرفیت های بومی، محلی دانست.
او تلاش و پیگیری های مومنی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم را در فراهم ساختن زمینه این سرمایه گذاری ارزشمند و تعیین کننده خواند و اظهار داشت: اعتقاد مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم به پیشبرد کارها از طریق تعامل و بهره گیری از ظرفیت و منابع شهرستانی بسیار راهگشا بوده است.

محمدرضا قنبرپور

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi