تاریخ انتشار:۰۳ آبا ۱۳۹۷در ۱۰:۴۰ ق٫ظ کد خبر:18070

کارگاه مشاوره روانشناختی ویژه دانشجویان پیام نور هرمزگان برگزار شد

به گزارش مکران-آموزش مهارت‌های زندگی برای دانشجویان در قالب کارگاه مشاوره روانشناختی در دانشگاه پیام نور هرمزگان برگزار شد. کلاس‌های کارگاه آموزشی مشاوره روانشناختی در دانشگاه پیام نور بستک با حضور اساتیدی چون خانم قتالی به عنوان مدرس در خصوص مشاوره‌های روانشناختی با موضوع مهارت زندگی، ...

به گزارش مکران-آموزش مهارت‌های زندگی برای دانشجویان در قالب کارگاه مشاوره روانشناختی در دانشگاه پیام نور هرمزگان برگزار شد.

کلاس‌های کارگاه آموزشی مشاوره روانشناختی در دانشگاه پیام نور بستک با حضور اساتیدی چون خانم قتالی به عنوان مدرس در خصوص مشاوره‌های روانشناختی با موضوع مهارت زندگی، مدیریت استرس و برقراری ارتباط مؤثر در زندگی و جرأت‌مندی ویژه دانشجویان برگزار شد.

خانم قتالی در کارگاه مهارت‌های زندگی را این گونه تشریح نمودند: که مهمترین نیازهای روانشناختی جامعه امروز می‌باشد و یکی از شرایط لازم برای موفقیت، وجود ابزار و امکانات کافی بر اساس حرفه یا شغل مورد نظر نیز محسوب می‌گردد.

در این کارگاه‌ها مباحث‌های متعددی پیرامون معنای استرس و اضطراب همچنین علایم آن و راه‌های مدیریت استرس برای دانشجویان تشریح و مطالب ارزنده‌ای در خصوص مهارت‌های برقراری ارتباط مؤثر در زندگی، مدیریت استرس، و جرأت‌مندی قاطعیت به «نه» گفتن تشریح نمودند و در انتهای کلاس به شرکت‌کنندگان گواهی‌ حضور اعطاء گردید.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP