تاریخ انتشار:۰۸ آبان ۱۳۹۷در ۳:۰۷ ب٫ظ کد خبر:18105

‍جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان فاریاب تشکیل شد

به گزارش مکران-جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان فاریاب با محوریت برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری هفته پدافند غیر عامل به ریاست علی نیک نفس فرماندار و با حضور امام جمعه، معاون اداره کل منابع طبیعی جنوب، مسئول پدافند غیر عامل اداره کل راهداری جنوب ...

به گزارش مکران-جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان فاریاب با محوریت برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری هفته پدافند غیر عامل به ریاست علی نیک نفس فرماندار و با حضور امام جمعه، معاون اداره کل منابع طبیعی جنوب، مسئول پدافند غیر عامل اداره کل راهداری جنوب استان ،مدیران ادارات ، نهادها و دستگاههای اجرایی در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان فاریاب در این مراسم اظهار داشت: هدف از پدافند غیرعامل را حفاظت از جان و مال مردم، تاسیسات، زیر ساخت ها، منابع اقتصادی و سرمایه فرهنگی و سیاسی است.

وی گفت : پدافند غیرعامل در تعریفی جامع به معنای مجموعه اقدامات غیرمسلحانه است که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری ، ارتقای پایداری ملی و تسهیل در امر مدیریت بحران در برابر تهدیدات نظامی دشمن می شود.

نیک نفس آموزش های مردم محور را از مهمترین برنامه های شورای پدافند غیرعامل شهرستان برشمرد و خاطر نشان کرد: از حضور و فعالیت تشکل های مردم نهاد نیز در شهرستان حمایت می شود، زیرا که در آموزش و تحقق اهداف پدافند غیر عامل نقش تأثیرگذاری را دارند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP