تاریخ انتشار:۲۸ آبان ۱۳۹۷در ۱۱:۳۰ ق٫ظ کد خبر:18233

در دیدار مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان با هیئت رئیسه گلف هرمزگان عنوان شد:اولین زمین مینی گلف در استان هرمزگان راه اندازی می شود

به گزارش مکران:مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان در دیدار با هیئت رئیسه گلف استان هرمزگان از راه اندازی اولین زمین مینی گلف در استان حمایت و قول مساعد داد. محمودرضا امیاری در دیدار با اعضای هیئت رئیسه گلف هرمزگان گفت: برای توسعه ورزش های نوپا ...

به گزارش مکران:مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان در دیدار با هیئت رئیسه گلف استان هرمزگان از راه اندازی اولین زمین مینی گلف در استان حمایت و قول مساعد داد.

محمودرضا امیاری در دیدار با اعضای هیئت رئیسه گلف هرمزگان گفت: برای توسعه ورزش های نوپا و همچنین حمایت از آنها همکاری لازم را خواهیم داشت.

وی افزود:جامعه به نشاط و تحرک نیاز دارد، و هرچه ورزش در بین اقشار جامعه گسترش بیشتری پیدا کند ما به اهداف خود نزدیک خواهیم شد.

امیاری تصریح کرد: جهت راه اندازی هیئت گلف هیئت رییسه آن زحمات زیادی کشیده اند، ما نیز پاسخ این زحمات را با حمایت مادی و معنوی خواهیم داد.

مدیرکل ورزش و جوانان گفت: به زودی در جلسه ای با تیم فنی اداره ورزش و جوانان استان و هیئت رییسه گلف استان برای جا نمایی اولین زمین مینی گلف رایزنی خواهیم کرد.

این مقام مسئول در ادامه عنوان کرد: در خصوص تخصیص یک مکان برای انجام امور اداری و همچنین حمایت مالی و تربیت مربی و برگزاری کلاس های آن نیز ما هیئت رییسه همکاری خواهیم کرد.

بیژن شبانکاره رییس هیئت گلف نیز با ارائه گزارشی از عملکرد سه ماهه گفت: در این مدت ۹۰ روزه حدود ۵۰ درصد کارها انجام شده است، اعضای هیئت رییه انتخاب شده اند، حساب های مالی نیز با همکاری بخش مالی سازمان ورزش و جوانان و حمایت معاون ورزش سازما و مدیرکل آن درحال تکمیل می باشد؛ همچنین بخشی از ملزومات اولیه را نیز از سوی فدراسیون دریافت کرده ایم.

وی افزود: متاسفانه در هیئت گلف تنها یک اسم تحویل گرفته ایم و نه زیرساختی وجود دارد و نه فردی که مناسب استفاده در بخش های آموزشی و مربیگری باشد.

شبانکاره تصریح کرد: سعی داشتیم از نیروهای توانمند در ورزش در هیئت رییسه استفاده کنیم، از جمله استفاده از متخصصان ورزشی در بین اعضا و همچنین اساتید این حوزه و استفاده از ظرفیت رسانه های استان در بدنه هیئت رئیسه برای معرفی این ورزش در استان و امیدواریم در این جایگاه بتوانیم مثمر ثمر باشیم.

رییس هیئت گلف اظهار داشت: امیدواریم با حمایت مدیرکل محترم، شورای شهر شهرستان بندرعباس، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، دانشگاه سما و تعدادی از دوستان ورزش دوست که همیشه حامی ما بوده اند در کمترین زمان ممکن زیرساخت لازم را فراهم کنیم.

شبانکاره در پایان گفت:ورزش گلف درعین سادگی بسیار پرتحرک و قابل استفاده برای عموم است. امیدواریم پس از انجام امور زیربنایی و زیرساختی اولین تیم های گلف را از استان راهی مسابقات کنیم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP