تاریخ انتشار:۲۹ آبان ۱۳۹۷در ۸:۵۳ ق٫ظ کد خبر:18239

بمناسبت روز کتاب و کتابخوانی و کتابدار صورت پذبرفت:برگزاری مراسم تقدیر از کتابداران و اعضا در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس

به گزارش مکران-مراسم تقدیر از کتابداران و اعضادر روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس  با مشارکت پایگاه فرهنگی و اجتماعی محله ۶۰۰ و با حضور مدیر کل اداره تبلیغات ، مدیر پایگاه فرهنگی و اجتماعی محله ۶۰۰ دستگاه و اعضا ...

به گزارش مکران-مراسم تقدیر از کتابداران و اعضادر روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس  با مشارکت پایگاه فرهنگی و اجتماعی محله ۶۰۰ و با حضور مدیر کل اداره تبلیغات ، مدیر پایگاه فرهنگی و اجتماعی محله ۶۰۰ دستگاه و اعضا فعال برگزار شد.
طوبی ترابی پور مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس      از برگزاری مراسم تقدیر از  کتابداران و اعضاهمزمان با ۲۴ آبان روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در این کتابخانه با حضور حجت الاسلام و المسلمین انصاری راد ،حجت الله والمسلمین عبادی مدیر پایگاه فرهنگی و اجتماعی محله ۶۰۰ دستگاه و اعضای فعال   خبر داد.

مدیر کل اداره تبلیغات گفت:هفته کتاب و کتابخوانی برای ما پیامهای مهمی دارد .یکی ازاین  پیامها لزوم اهمیت بیشتر به کتاب و کتابخوانی است .متاسفانه  در دنیای فعلی توجه به این مقوله ارزشمند بسیار نسبت به گذشته کمرنگ شده است.در گذشته پدر ، مادر و معلمان ارزش بیشتری برای کتاب قائل می شدند و از کتاب بعنوان هدیه برای فرزندان استفاده می شد.متاسفانه سرانه مطالعه کتاب در استان ما و کشور عزیزمان پایین است .این مطلب نیازمند تلاش مضاعف ماست.
حجت الاسلام والمسلمین انصاری راد ضمن تشکر ازکتابداران  کتابخانه شهید مطهری (ره) افزود:با توجه به اینکه کتابها انسان ساز هستند و با مطالعه آنهامیشود از انحرافات فکری و اخلاقی نجات پیدا کرد.این مسیله باید جزو الویت های کلیه مسئولین فرهنگی بالاخص آموزش وپرورش قرار گیردتا زمینه ها فراهم شده و بتوانیم موانع مطالعه را برداریم. در جامعه کنونی با هجوم گسترده  شبکه های ماهواره ای و مجازی نامناسب نیاز مبرم به بسط و گسترش فرهنگ کتابخوانی جهت مواجه با این عوامل مخرب   احساس می شود.
در ادامه مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) با تشکر از تمامی نهاد های فعال فرهنگی  خاطرنشان کرد : با توجه به اینکه مهمترین تاریخ برای یک کتابخانه و کتابدار روز ۲۴ آبان روز کتاب و کتابخوانی و کتابدار است .این کتابخانه پر شور تر از سال گذشته اقدام به برگزاری مراسم بزرگداشت در این روز نمود.که در این مراسم از کتابداران این کتابخانه ملیحه سلامی و زیبا بنایی و اعضا فعال کلاسهای چرتکه و خلاقیت تقدیر به عمل آمد.
در پایان این مراسم بروشور و سوالهای مسابقه کتابخوانی مضرات الکل که بصورت مشترک با معاونت فرهنگی ناجا و پایگاه فرهنگی اجتماعی محله ۶۰۰ دستگاه برگزار شده است .بین علاقمندان توزیع گردید

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP