تاریخ انتشار:۰۳ آذر ۱۳۹۷در ۱۰:۱۵ ق٫ظ کد خبر:18264

جشن هفته وحدت در پیام نور بندرخمیر برگزار شد

به گزارش مکران-همزمان با خجسته میلاد باسعادت پیامبرگرامی اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع)، مراسم جشنی با حضور عاشقان اهل بیت(ع)، اعضاء محترم علمی کارکنان و دانشجویان در دانشگاه پیام نور بندرخمیر برگزار شد. احمد زاهری رئیس دانشگاه پیام نور واحد بندر خمیر گفت: همگرایی امت اسلامی ...

به گزارش مکران-همزمان با خجسته میلاد باسعادت پیامبرگرامی اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع)، مراسم جشنی با حضور عاشقان اهل بیت(ع)، اعضاء محترم علمی کارکنان و دانشجویان در دانشگاه پیام نور بندرخمیر برگزار شد.

احمد زاهری رئیس دانشگاه پیام نور واحد بندر خمیر گفت: همگرایی امت اسلامی سد محکمی در برابر فتنه های تفرقه انگیز دشمنان است.

زاهری با تبریک میلاد پر برکت حضرت محمد (ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) اظهار کرد: بهترین اسوه و الگوی زندگی که برای ابد می تواند به عنوان الگو مطرح بماند و تمام بشریت را به سوی خود جذب نماید، عصاره هستی، و برترین انسان در عالم وجود یعنی حضرت محمّد بن عبداللّه(ص)، خاتم پیامبران و جامع کمالات انسانی است.

وی در ادامه هفته وحدت را دستاوردی مثبت برای ایجاد بصیرت دینی در بین آحاد مردم خواند و اظهار داشت: ‌هفته وحدت با برقراری اتحاد و یکپارچگی بین امت اسلامی باعث ایجاد رشد و شکوفایی در عرصه های مختلف جهانی می شود.

وی افزود: حضرت محمد (ص) نماد وحدت امت اسلامی و شریف ترین انسان خلقت و جهان هستی است که با افکار بلند خود سبب وحدت و عزت مسلمان در سرتاسر جهان شد.

رئیس دانشگاه پیام نور واحد بندر خمیر با بیان اینکه رسالت خطیر پیامبر عظیم الشان اسلام، هدایت و تعالی و تکامل انسانها و رساندن آنان به قله های رفیع انسانیت و اخلاق است، تصریح کرد: باید فضائل و کرامات این پیامبر بزرگوار را در جامعه و بویژه در بین دانشجویان و دانشگاهیان تبیین کرد.

در پایان مراسم دانشجویان بسیج دانشجویی و اعضای کانون قرآن و عترت به مدیحه سرایی، مولودی خوانی و قرائت اشعاری در وصف و نعت پیامبر رحمت (ص) پرداختند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP