تاریخ انتشار:۰۷ آذر ۱۳۹۷در ۱:۱۲ ب٫ظ کد خبر:18296

برگزاری جشنواره مجسمه‌های شنی در ساحل روستای آبکوهی بخش لیردف شهرستان جاسک باحضور دانش آموزان و مردم روستاهای آبکوهی و کرتی

برگزاری جشنواره مجسمه‌های شنی در ساحل روستای آبکوهی بخش لیردف شهرستان جاسک باحضور دانش آموزان و مردم روستاهای آبکوهی و کرتی. به گزارش خبرگزاری مکران از شرق هرمزگان، عبدالرحمن لشکری زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک هدف از برگزاری این جشنواره را بالابردن ...

برگزاری جشنواره مجسمه‌های شنی در ساحل روستای آبکوهی بخش لیردف شهرستان جاسک باحضور دانش آموزان و مردم روستاهای آبکوهی و کرتی.

به گزارش خبرگزاری مکران از شرق هرمزگان، عبدالرحمن لشکری زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک هدف از برگزاری این جشنواره را بالابردن روحیه‌ی نوجوانان و جوانان، کشف استعدادهای برتر در زمینه‌ی ساخت مجسمه شنی در سواحل عنوان کرد.

وی تصریح کرد با وجود استعدادهای ناب و درخشان در تمامی عرصه‌های مختلف هنری در روستاهای جاسک، می‌توان شاهد کشف استعدادهای بالقوه در مناطق غرب و شرق شهرستان جاسک بود که تاکنون در زمینه کشف این استعدادها قدم‌های بسیاری برداشته و معرفی شده‌اند.

در پایان به گروه‌های اول تا سوم جوایزی اهدا شد و مورد تقدیر قرار گرفتند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP