تاریخ انتشار:۲۶ آذر ۱۳۹۷در ۱۲:۳۱ ب٫ظ کد خبر:18400

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس خبر داد :برگزاری برنامه های آموزشی و فرهنگی ، به مناسبت هفته بزرگداشت قرآن ، عترت و نماز

به گزارش مکران-مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس  گفت : تعمیق و توسعه فرهنگ غنی قرآن کریم ، زمینه‌ سازی برای انس بیشتر دانش‌ آموزان و فرهنگیان با قرآن، عترت و نمازاست. اصغر بهرامی سعادت آبادی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس گفت : ...

به گزارش مکران-مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس  گفت : تعمیق و توسعه فرهنگ غنی قرآن کریم ، زمینه‌ سازی برای انس بیشتر دانش‌ آموزان و فرهنگیان با قرآن، عترت و نمازاست.

اصغر بهرامی سعادت آبادی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس گفت : ۲۴ لغایت ۳۰ آذر به نام هفته قرآن، عترت و نماز نام گذاری شده است وبه همین مناسبت روز شمار هفته گرامی داشت قرآن در ستاد بزرگداشت هفته قرآن وعترت و نماز، به صورت ویژه برنامه ریزی به مدارس و دوایر داخلی این مدیریت جهت اجرا اعلام گردید .
وی  افزود : به منظورهرچه باشکوه تر برگزار نمودن برنامه های این هفته و نشر فرهنگ قرآن برنامه های مدون در زمینه  انجام تبلیغات گسترده و تهیه و نصب پارچه نوشته و بنر و … در آموزشگاه ها در ایام هفته قرآن برنامه ریزی و اجرا شده است ، برای آشنایی دانش آموزان با فرهنگ غنی اسلامی وانس گرفتن دانش آموزان با کتاب آسمانی و بهره گیری آنان از پیام های آموزشی برنامه هایی چون برگزاری نمایشگاه های قرآنی ، تهیه نشریه روزنامه دیواری با موضوع قرآن ، عترت و نماز ، اجرای محافل انس با قرآن ، برگزاری مسابقات قرآن ، عترت و نماز مرحله آموزشگاهی ، تشویق و تقدیر از فعالین قرآنی آموزشگاه ، آشنایی دانش آموزان با مراجع تقلید و دیدار با علما انجام شده است .
وی در ادامه به اقدامات اجرایی پیش‌بینی شده برای این هفته پرداخت و بیان کرد: درهمین راستا برنامه ها ی دیگری از قبیل تمهید مقدمات لازم برای نشست با فعالین قرآنی همچنین انعقاد تفاهم نامه با حوزه علمیه و بنیاد مهدویت و نیز برگزاری جشن تکلیف دختران پایه سوم دبستان و پسرانه پایه هشتم و نهم در دی ماه در دستور کار می باشد .

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi