تاریخ انتشار:۲۸ آذر ۱۳۹۷در ۶:۳۲ ب٫ظ کد خبر:18414

هرمزگانی‌ها بیش از ۲٫۹ میلیارد تومان صدقه پرداخت کردند

به گزارش مکران-معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان هرمزگان گفت: در هشت‌ماهه سال جاری مردم نیک‌اندیش استان هرمزگان با استفاده از روش‌های الکترونیکی و سنتی، دو میلیارد و ۹۳۳ میلیون تومان صدقه به کمیته امداد پرداخت کردند. مهرداد تاجیک، معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان هرمزگان ...

به گزارش مکران-معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان هرمزگان گفت: در هشت‌ماهه سال جاری مردم نیک‌اندیش استان هرمزگان با استفاده از روش‌های الکترونیکی و سنتی، دو میلیارد و ۹۳۳ میلیون تومان صدقه به کمیته امداد پرداخت کردند.

مهرداد تاجیک، معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان هرمزگان با اشاره به اینکه صدقه‌های جمع‌آوری‌شده در سرفصل‌های درمان، مسکن، کمک‌هزینه‌های تحصیلی دانش آموزان، دانشجویان و دستگیری از نیازمندان هزینه می‌شود گفت: شهروندان هرمزگانی به‌صورت میانگین روزانه ۱۲ میلیون تومان صدقه پرداخت می‌کنند.

وی افزود: در هشت‌ماهه سال جاری مردم نیک‌اندیش استان هرمزگان با استفاده از روش‌های مختلف الکترونیکی و سنتی، دو میلیارد و ۹۳۳ میلیون تومان صدقه به کمیته امداد پرداخت کردند.

تاجیک یادآور شد: از مجموع صدقه‌های جمع‌آوری‌شده، یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان از طریق مشترکان خانگی، ۸۰۰ میلیون تومان صندوق‌های بزرگ معابر، ۱۶۰ ‌میلیون تومان از طریق صندوق‌های موجود در اماکن و اداره‌ها، ۲۱ ‌میلیون تومان کمک‌های موردی و مابقی از طریق روش‌های نوین جمع‌آوری‌شده است.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان هرمزگان به‌کارگیری روش‌های پرداخت نوین و الکترونیک را در سهولت پرداخت و سرعت و دقت بیشتر آن مورد تأکید قرارداد و گفت: نیکوکاران هرمزگانی طی هشت‌ماهه امسال با استفاده از روش‌های نوین پرداخت صدقه نزدیک به ۵۲ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند.

وی پرداخت صدقه را از طریق روش‌های نوین راهی مؤثر در کاهش هزینه‌های جمع‌آوری و توزیع کمک‌های مردمی بین نیازمندان دانست و ادامه داد: برای پرداخت صدقه مردم نیک‌اندیش می‌توانند از سامانه تلفن گویای ۳۲۸۸ و همچنین نصب اپلیکشین سنا با ارسال عدد ۳ به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ و نرم‌افزار ناب با ارسال عدد ۱۰۰ به شماره ۳۰۰۰۷۶۳۹ بر روی تلفن همراه خود استفاده نمایند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi