تاریخ انتشار:۲۸ آذر ۱۳۹۷در ۶:۳۵ ب٫ظ کد خبر:18417

معاون فرماندار در شهرستان ابوموسی:افراد جامعه نقش مهمی در تامین حقوق شهروندی دارند/کرامت شهروندان باید حفظ شود

به گزارش مکران-مهندس ابراهیم سراجی نودژ معاون فرماندار شهرستان ابوموسی در جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی شهرستان با بیان اینکه افراد بیکار و با درآمد پایین بیشتر مرتکب جرائم می شوند، گفت: همکاری متقابل میان سمن ها و تشکل های مردم نهاد در زمینه حمایت ...

به گزارش مکران-مهندس ابراهیم سراجی نودژ معاون فرماندار شهرستان ابوموسی در جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی شهرستان با بیان اینکه افراد بیکار و با درآمد پایین بیشتر مرتکب جرائم می شوند، گفت: همکاری متقابل میان سمن ها و تشکل های مردم نهاد در زمینه حمایت از حقوق و اخلاق شهروندی و بر کاهش بزهکاری نقش بسزایی دارد.

مهندس سراجی نودژ اظهار داشت: افراد جامعه نقش بسیار مهمی در تامین حقوق شهروندی و آزاد های فردی و همچنین حفظ کرامت و حیث شهروندان دارند.

وی بر ارائه خدمت به مردم و شهروندان از طریق میز خدمت تاکید کرد و اظهار داشت: ما خدمتگزار مردم هستیم و مردم ولی نعمتان می باشند و باید خدماتی درخور و شأن این مردم ارائه شود و باید پاسخگویی این شهروندان باشید.

معاون فرماندار در شهرستان ابوموسی خاطر نشان کرد: مسئولین شهرستان یک روز در هفته وقت اختصاص به ملاقات مردمی در نظر داشته باشید.

سراجی در پایان تصریح کرد: باید دستگاه هایی اجرایی و روسای ادارات به شهروندان جزیره از طریق تریبون نماز جمعه گزارشی از عملکرد خود ارائه و به مطالبات مردم پاسخگو باشند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi