تاریخ انتشار:۲۹ آذر ۱۳۹۷در ۱۲:۴۲ ب٫ظ کد خبر:18420

فرماندار قشم: مطالبه گری پیش نیاز پیشرفت است

به گزارش مکران-فرماندار شهرستان قشم گفت: شوراهای اسلامی روستائی به نمایندگی مردم، پیگیری  و مطالبه گر ی را یکی از پیش نیازهای توسعه و پیشرفت، بدانند. علیرضا نصری در بازدید از قسمت های مختلف روستای پی پشت، بیان کرد: وظیفه مسئولان رسیدگی به امور مردم و ...

به گزارش مکران-فرماندار شهرستان قشم گفت: شوراهای اسلامی روستائی به نمایندگی مردم، پیگیری  و مطالبه گر ی را یکی از پیش نیازهای توسعه و پیشرفت، بدانند.

علیرضا نصری در بازدید از قسمت های مختلف روستای پی پشت، بیان کرد: وظیفه مسئولان رسیدگی به امور مردم و بر طرف کردن مشکلات و مسائل آنان است.
او خطاب به اعضاء شورای اسلامی و دهیار روستای پی پشت، اظهار داشت: فلسفه وجودی شما انتقال مشکلات و پیگیری تا حصول نتیجه قطعی است.
نصری تصریح کرد: توان مطالبه گری و اصرار شما برای تامین رفاه و آسایش مردم باید بیشتر از کم کاری  و بی توجهی برخی مسئولان باشد.
فرماندار شهرستان قشم، تاکید کرد: از طرف استاندار هرمزگان، برای بررسی و جمعبندی مسائل  و پیگیری و نظارت  برای خدمت رسانی و رفع مشکلات روستائیان ماموریت ویژه دارد.
بر اساس این خبر، فرماندار شهرستان قشم در این بازدید به همراه بخشدار مرکزی و چند تن از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان از روند آسفالت معابر روستائی، شهرک مسکونی و دیگر بخش های روستای پی پشت بازدید کرد.
در ادامه این بازدید، رئیس شورای اسلامی روستای پی پشت طی گزارشی مسائل و مشکلات روستا و اقدامات انجام شده را ارائه کرد.
عارف افتخاری، اجرای شبکه توزیع آب در شهرک ۳۰۰ خانواری روستا که ۱۲ سال پیش احداث گردیده، پیگیری برای ساخت مدرسه راهنمایی دخترانه، احداث سالن ورزشی چند منظوره برای استفاده مردان و زنان روستا، لزوم دوبانده کردن جاده روستایی با توجه به قرار گرفتن در مسیر جاده ای بین گربدان، کاروان، کوشه،توریان،؛چی جیان، رمکان،  و همچنین لافت و وقوع تصادفات متعدد و تعیین زمین  برای احداث شهرک ویژه جوانان از طرف بنیاد مسکن را مهم ترین خواسته های جمعیت ۲۷۰۰ نفری روستای پی پشت، ذکر کرد.
روستای پی پشت از توابع بخش مرکزی  در ۳۵ کیلومتری از مرکز شهرستان قشم واقع شده است.
عده زیادی از مردم در کارگاه بزرگ لنج سازی که در جوار روستا فعالیت دارد، اشتغال دارند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi