تاریخ انتشار:۲۹ آذر ۱۳۹۷در ۳:۰۸ ب٫ظ کد خبر:18426

صبر و تعامل رسانه ها هم حدی دارد

یادداشت مدیرمسئول//: مدت ها است که در سفر شخصیت های کشوری به استان هرمزگان شاهد بی نظمی ها و بی برنامگی در روابط عمومی استانداری هستیم، این بی تدبیری ها باعث بوجود آمدن خسران جبران ناپذیری به جامعه خبری این استان شده است. در جریان سفر ...

یادداشت مدیرمسئول//: مدت ها است که در سفر شخصیت های کشوری به استان هرمزگان شاهد بی نظمی ها و بی برنامگی در روابط عمومی استانداری هستیم، این بی تدبیری ها باعث بوجود آمدن خسران جبران ناپذیری به جامعه خبری این استان شده است.

در جریان سفر دکتر جهانگیری شاهد جا ماندن تیم خبری که عازم کوهشاه بود، بوده ایم.(حال به عمد یا سهو) و متعاقب آن نیز اخیرا در جریان سفر دکتر لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی شاهد بی تفاوتی و تحقیر جامعه بزرگ رسانه ای بوده ایم.بدون اینکه شخصی یا اشخاصی مسئول این بی تدبیری ها مقصر جلوه شود؛ یا عذرخواهی از رسانه ها صورت گیرد. براستی چرا در اینجا با رکن چهرم دموکراسی اینگونه بی مسئولانه برخورد می شود؟

چرا نمایندگان افکار عمومی اینچنین تحقیر می شوند در حالی که جایگاه رسانه در جامعه مبتنی بر دموکراسی بالا است. آیا این بی حرمتی ها نشات گرفته از عدم شناخت و توان کافی مدیر روابط عمومی استانداری است؟

آیا نباید جناب استاندار نسبت به این توهین ها و تحقیر ها اقدامی عاجل نماید و این مسئول بی برنامه را برکنار کند تا مرهمی باشد بر دل زخم خرده جامعه رسانه ای که اخیرا، کرارا مورد بی مهری قرار گرفته اند، و امید است دیگر شاهد این بی نظمی ها و بی حرمتی ها نباشیم.چه بسا بیم آن می رود رسانه ها هم تعامل با استانداری را کنار بگذارند.

محمد دیمه کار

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi