تاریخ انتشار:۰۵ دی ۱۳۹۷در ۱۰:۴۳ ق٫ظ کد خبر:18522

طی ۹ ماهه امسال محقق شد؛ایجاد ۳۳۰۹ فرصت شغلی برای مددجویان هرمزگانی

به گزارش مکران-مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: برای سه هزار و ۳۰۹ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان در ۹ ‌ماهه امسال با دریافت تسهیلات اشتغال از منابع بانکی و صندوق امداد ولایت فرصت شغلی ایجادشده است. علی الهیاری، مدیرکل کمیته امداد ...

به گزارش مکران-مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: برای سه هزار و ۳۰۹ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان در ۹ ‌ماهه امسال با دریافت تسهیلات اشتغال از منابع بانکی و صندوق امداد ولایت فرصت شغلی ایجادشده است.

علی الهیاری، مدیرکل کمیته امداد هرمزگان بابیان اینکه سه هزار و ۳۰۹ فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد ایجادشده است، گفت: کمیته امداد هرمزگان برای توانمندسازی مددجویان تحت حمایت در ۹ ‌ماهه سال جاری در طرح‌های مشاغل خانگی و خوداشتغالی بالغ‌بر ۵۱ میلیارد تومان از محل منابع امدادی و بانکی پرداخت‌ کرده است.

وی افزود: از مجموع طرح‌های اجراشده طی امسال دو هزار و ۱۵۷ طرح خودکفایی و کارآفرینی، ۹۷۱ طرح توان‌افزایی و ۱۸۱ طرح کارانگیزی برای مددجویان بوده است.

الهیاری بابیان اینکه در سال ۹۷ برای ایجاد پنج هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی در استان هرمزگان بیش از ۱۶۳ میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته‌شده است، یادآور شد: بدون شک ایجاد اشتغال پایدار به‌منظور توانمندسازی و خودکفایی خانوارهای تحت حمایت در کاهش محرومیت و زدودن فقر از جامعه نقش بسزایی دارد و در همین جهت باید طرح‌های اشتغال‌زایی متناسب با نیاز بازار کار و شرایط هر منطقه اجرایی گردد.

مدیرکل کمیته امداد هرمزگان با تأکید بر اینکه تمامی طرح‌های کمیته امداد با توجه به استعداد و موقعیت هر فرد در هر منطقه انجام می‌شود، ادامه داد: توانمندسازی در کمیته امداد این استان در پنج گام اساسی شامل شناسایی، مشاوره، آموزش، اجرای طرح، نظارت، بازاریابی و فروش محصولات مددجویان انجام می‌شود.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi