تاریخ انتشار:۰۵ دی ۱۳۹۷در ۶:۰۸ ب٫ظ کد خبر:18545

فرماندار قشم: رضایتمندی مردم، مهم ترین شاخص، کاری مدیران است

به گزارش مکران-فرماندار شهرستان  قشم، گفت: حاصل اقدامات کارگزاران نظام جمهوری اسلامی،  رضایتمندی مردم می باشد.علیرضا نصری روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به اینکه مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند، افزود: برای ارتقای اثربخشی، کارایی و بهره‌وری محیط کار باید رضایتمندی ...

به گزارش مکران-فرماندار شهرستان  قشم، گفت: حاصل اقدامات کارگزاران نظام جمهوری اسلامی،  رضایتمندی مردم می باشد.علیرضا نصری روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به اینکه مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند، افزود: برای ارتقای اثربخشی، کارایی و بهره‌وری محیط کار باید رضایتمندی مردم  به عنوان مهم ترین شاخص کاری، سرلوحه کار قرار گیرد.
او تصریح کرد: شان جلسات، به مشورت گذاشتن مشکلات مردم برای احصای بهترین راه‌حل است
نصری بر حضور مدیران کل استانی در شورای اداری شهرستان و ارائه گزارش اقدامات انجام شده دستگاه های اجرایی خود، تاکید کرد.
فرماندار شهرستان قشم با اشاره به قرار داشتن در آستانه جشن سالگرد ۴۰سالگی انقلاب، اضافه کرد: یکی از مهمترین وظایف کارگزاران نظام در این برهه از زمان، تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی با هدف ایجاد موج امید و نشاط در جامعه است.
او گفت: راه مبارزه با آمریکا، خدمت به مردم است و نباید به سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» اکتفا شود.
علیرضا نصری، اظهار کرد: مدیران باید قدرت پیش بینی مسائل و برنامه ریزی جهت پیشگیری از مشکلات توسط داشته باشند. او در این باره، خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی، خواستار پرهیز از مدیریت انفعالی گردید.
فرماندار قشم در بخش دیگری از سخنان خود به اهتمام دولت تدبیر و امید از همه ظرفیت های کشور بر اساس توانمندی و کارآیی آنها است. او توجه اثر گذار و کار گشای نظام جمهوری اسلامی از توانمندی بانوان را ارزشمند ذکر کرد.
بر اساس این خبر در هفتمین جلسه شورای اداری،  زهرا قهاری از بانوان استان هرمزگان به عنوان معاون امور عمرانی فرمانداری شهرستان قشم معرفی گردید.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP