تاریخ انتشار:۰۷ دی ۱۳۹۷در ۳:۴۳ ب٫ظ کد خبر:18563

فرماندار قشم: بخش جدید حرا دارای قویترین ظرفیت گردشگری است

به گزارش مکران-فرماندار شهرستان قشم گفت: موقعیت گردشگری، ژئو پارک و ژئو سایت ها، ظرفیت ویژه ای برای پیشرفت و رونق شغلی، رفاهی را پیش روی مردم بخش حرا قرار داده است. علیرضا نصری، روز پنجشنبه در آئین گشایش بخشداری بخش جدید حرا از توابع بخش ...

به گزارش مکران-فرماندار شهرستان قشم گفت: موقعیت گردشگری، ژئو پارک و ژئو سایت ها، ظرفیت ویژه ای برای پیشرفت و رونق شغلی، رفاهی را پیش روی مردم بخش حرا قرار داده است.

علیرضا نصری، روز پنجشنبه در آئین گشایش بخشداری بخش جدید حرا از توابع بخش مرکزی این شهرستان، افزود: همچنین، بزرگترین جنگل دریایی کشور، صنایع دستی ارزشمند، و بیشترین منبع گاز کشور بعد از عسلویه، بخش دیگر از ظرفیت های ممتاز این بخش تازه تاسیس می باشد.
او با اشاره به اینکه؛ دولت تدبیر و امید توسعه متوازن را در سراسر کشور دنبال می کند، ارتقاء دهستان های سلخ و دولاب به بخش را در جهت تسریع روند توسعه و آبادانی و تسهیل امور مردم، مهم و اثر بخش ارزیابی کرد.
فرماندار قشم، اظهار کرد: پیگیری مستقیم استاندار و حساسیت ایشان نسبت به تحول اثر بخش در زندگی روستائیان اگر با همت و همراهی مستمر اهالی همراه گردد، نتایج روشن و امید بخشی را شاهد خواهیم بود.
فرماندار شهرستان قشم اضافه کرد: بخش جدید حرا با ۲۶ روستا و ۲۴ هزار و پانصد نفر جمعیت از امروز رسما کار خود را آغاز کرد و روند استقرار ادارات و تامین زیر ساخت های توسعه ای در آن به سرعت، انجام می گردد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP