تاریخ انتشار:۰۹ دی ۱۳۹۷در ۱۲:۱۹ ب٫ظ کد خبر:18614

فرماندار قشم: گردهمایی کارکنان ادارات، موجب تبادل اندیشه و نشاط کاری می گردد

به گزارش مکران-فرماندار شهرستان قشم گفت، برگزاری جشنواره های درون سازمانی زمینه تبادل اندیشه و هم افزایی کارکنان برای ارائه خدمت بهتر و نشاط و امیدواری را در بین آنان، ایجاد می نماید. علیرضا نصری در یازدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره ...

به گزارش مکران-فرماندار شهرستان قشم گفت، برگزاری جشنواره های درون سازمانی زمینه تبادل اندیشه و هم افزایی کارکنان برای ارائه خدمت بهتر و نشاط و امیدواری را در بین آنان، ایجاد می نماید.

علیرضا نصری در یازدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره ) استان هرمزگان، افزود: گردهمایی های فرهنگی ورزشی، فرصت مناسبی برای کارکنان ادارات و نهادهای خدمتگزار است که ضمن ارتباط گیری با همکاران خود در سایر مناطق، تجربیات همدیگر را به اشتراک گذاشته در جهت سرعت و بهبود کیفیت کار از آن بهره بگیرند.
او در ادامه اظهار داشت: تجدید روحیه و قوای جسمی هم از امتیازات با ارزش برگزاری اینگونه جشنواره ها می باشد.
فرماندار شهرستان قشم در بخش نخست سخنان خود از کمیته امداد به عنوان یکی از نهادهای مولود انقلاب اسلامی یاد کرد که عملکرد آن مورد توجه خاص حضرت امام (ره ) و رهبر معظم انقلاب بوده است.
نصری تلاش های مجموعه کمیته امداد در عرصه محرومیت زدایی و کمک به مستضعفان را ارزشمند خواند. او با یادآوری کلام حضرت امام خمینی(ره ) گفت: گمان نمی کنم عبادتی بالاتر از خدمت به محرومان باشد.
یازدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره ) استان هرمزگان شامگاه جمعه با حضور علیرضا  نصری فرماندار، موسوی، معاون اداری مالی کمیته امداد کشور، الهیاری، مدیرکل استان هرمزگان این نهاد و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در قشم برگزار شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP