تاریخ انتشار:۰۹ دی ۱۳۹۷در ۷:۵۲ ب٫ظ کد خبر:18620

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان:حماسه ۹ دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است

به گزارش مکران-رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در مراسم حماسه نهم دی گفت : حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با ندای رسا اعلام کردند که ...

به گزارش مکران-رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در مراسم حماسه نهم دی گفت : حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با ندای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

دکتر محمد خیری افزود: نگاه واقع‌ بینانه و برخوردار از درک صحیح و دقیق رخدادها و پدیده‌های تاریخی نشان می دهد، دوران پرشکوه سیاسی چهل ساله نظام جمهوری اسلامی که بیانگر تهدیدها و فرصت های فراروی ملت ایران است بایستی همانند آینه ای صاف و شفاف در معرض دید دلسوزان کشور و آحاد مردم قرار گیرد.

وی اظهار داشت: روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید.

وی بیان کرد: ولایتمداری و هوشیاری ملت ایران برای همگان ثابت شده و ملت ایران همیشه در صحنه‌های حساس پیشگام بوده و با حضور حماسی خود تمام نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان را به یاس و ناامیدی تبدیل کرده‌اند.

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان اظهار کرد: یکی از مهمترین پیام‌های حماسه ۹ دی ولایتمداری، بصیرت و هوشیاری و آگاهی ملت ایران بود که تمامی توطئه‌ها و نقشه‌های فتنه‌گران را با شکست روبه‌رو کرد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP