تاریخ انتشار:۱۳ دی ۱۳۹۷در ۴:۱۲ ب٫ظ کد خبر:18662

نشست مدیرکارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه پیام نور با معاون دانش و پژوهش نیروی دریایی سپاه

به گزارش مکران-نشست همکاری کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه پیام نور هرمزگان با معاونت دانش و پژوهش نیروی دریایی سپاه درخصوص انعقاد تفاهم نامه همکاری های پژوهشی در حوزه های کارآفرینی و ارتباط با صنعت انجام شد. خانم دکتر قربانی در خصوص ظرفیت های  دانشگاه ...

به گزارش مکران-نشست همکاری کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه پیام نور هرمزگان با معاونت دانش و پژوهش نیروی دریایی سپاه درخصوص انعقاد تفاهم نامه همکاری های پژوهشی در حوزه های کارآفرینی و ارتباط با صنعت انجام شد.
خانم دکتر قربانی در خصوص ظرفیت های  دانشگاه پیام نور گفت: در این استان  ۱۴ مرکز و واحد فعال دانشگاهی پیام نور وجود دارد.
وی تصریح کرد: واحد ابوموسی نیز یکی از واحدهای فعال با ظرفیت های لازم مشغول به تربیت نیروهای متخصص می باشد که برای نظامیان  منطقه ابوموسی، تنب بزرگ و کوچک خدمت رسانی ویژه علمی انجام می دهد.
این مقام مسئول بیان داشت: باتوجه به پتانسیل ظرفیت های اعضای علمی این دانشگاه که توانایی و آمادگی برای ارائه آموزش  در بین اقشار مختلف از جمله دانشجویان، کارمندان ادارات، سازمان ها و سایر متقاضیان به ویژه نظامیان به  صورت خاص به  دلیل نیاز به فراگیری آموزش به صورت غیر حضوری را دارا می باشد.
مدیرکارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه پیام نور گفت: کلیه امتحانات دانشگاه پیام نور همزمان و همانند کنکور سراسری برگزار می گردد و این یکی از برند های ما در دانشگاه پیام نور است.
دشتی مدیر تدوین آئین نامه ها به نمایندگی از معاونت دانش و و پژوهش نیروی دریایی سپاه نیز گفت: ما تمایل به استفاده از ظرفیت های علمی موجود در کشور را داریم و اگر دست آوردهای این محققان و جامعه علمی کاربردی باشد استقبال خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: ما بر خلاف صنعت که دنبال نسخه پیچی می باشد به دنبال حمایت هستیم تا با آزمون و خطا به نتیجه مطلوب برسیم.

دشتی افزود: یکی از ویژگی های خاص پیام نور که متناسب با ویژگی سازمان های نظامی می باشد وجود ساختار آموزش از راه دور است از این جهت پیام نور می تواند با ما همکاری لازم را داشته باشد و لذا باید به صورت نظام مند و متمرکز این فعالیت ها انجام شود.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi