تاریخ انتشار:۰۹ بهمن ۱۳۹۷در ۶:۳۴ ب٫ظ کد خبر:18866

مقابله با آسیب‌های اجتماعی از مجرای اشتغالزایی

به گزارش مکران-علیرضا نصری امروز صبح در دیدار فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام هرمزگان با وی، افزود: همکاری در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و اجرای برنامه های مشترک با توجه به ظرفیت نیروهای بسیج در مقابله با آسیب های اجتماعی به نتایج اثربخشی منتهی ...

به گزارش مکران-علیرضا نصری امروز صبح در دیدار فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام هرمزگان با وی، افزود: همکاری در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و اجرای برنامه های مشترک با توجه به ظرفیت نیروهای بسیج در مقابله با آسیب های اجتماعی به نتایج اثربخشی منتهی می شود.
او آموزش، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در کنار ایجاد زمینه‌های خود اشتغالی را از مهمترین راهکارهای کاهش آسیب‌های اجتماعی برشمرد.
نصری ادامه داد: ارتباط بسیج با لایه‌های درونی اجتماع، فرصت ارزشمندی است که باید از آن در راستای بهبود شرایط فرهنگی و شاخص‌های اجتماعی بهره گرفت.
فرماندار شهرستان قشم با بیان اینکه بی‌توجهی به مشکلات اجتماعی و عملکردهای جزیره‌ای مدیران دستگاه‌ها و نهادهای مختلف موجب اتلاف وقت و سرمایه های ملی می گردد، بر هم افزایی و استفاده از ظرفیت‌های مختلف جهت رفع معضلات و مشکلات فرهنگی اجتماعی تاکید کرد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP