تاریخ انتشار:۰۹ بهمن ۱۳۹۷در ۱۰:۲۸ ب٫ظ کد خبر:18873

دکتر نمکی بهترین گزینه برای وزارت بهداشت است

دکتر نمکی بهترین گزینه برای وزارت بهداشت است معرفی دکتر نمکی برای وزارت بهداشت به چند جهت خوب بود، چون وی دارای تجارب و سوابق ارزنده ای در حوزه بهداشت و درمان است و شناخت بسیار خوبی از ساختار وزارت بهداشت دارد و با این وزارتخانه، ...

دکتر نمکی بهترین گزینه برای وزارت بهداشت است
معرفی دکتر نمکی برای وزارت بهداشت به چند جهت خوب بود، چون وی دارای تجارب و سوابق ارزنده ای در حوزه بهداشت و درمان است و شناخت بسیار خوبی از ساختار وزارت بهداشت دارد و با این وزارتخانه، بیگانه نیست

مکران به نقل از شفاآنلاین>سلامت> عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: دکتر نمکی، در شرایط فعلی بهترین گزینه ای بود که می توانست برای تصدی مسئولیت وزارت بهداشت از سوی رییس جمهور به مجلس معرفی شود.

دکتر احمد حمزه با اعلام این مطلب اظهار داشت: معرفی دکتر نمکی برای وزارت بهداشت به چند جهت خوب بود، چون وی دارای تجارب و سوابق ارزنده ای در حوزه بهداشت و درمان است و شناخت بسیار خوبی از ساختار وزارت بهداشت دارد و با این وزارتخانه، بیگانه نیست.

وی تصریح کرد: دکتر نمکی در مسئولیت های معاونت وزارت بهداشت(Health) و ریاست دانشگاه علوم پزشکی فعالیت داشته و در سالهای اخیر نیز به دلیل مسئولیتی که در سازمان برنامه و بودجه داشته، چالش های نظام سلامت به ویژه چالش های بودجه ای وزارت بهداشت، آشنایی کامل دارد اما مهمتر از همه این است که وی، انسانی پاکدست و سالم است.

نماینده مردم مردم کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنظر من دکتر نمکی رای خوبی از نمایندگان می گیرد، گفت: رییس و اکثریت اعضای کمیسیون بهداشت و درمان (cure)مجلس شورای اسلامی با معرفی دکتر نمکی موافق هستند و از او حمایت می کنند و امیدواریم که دکتر نمکی رای بالایی از نمایندگان کسب کند.

اخبار مرتبط





ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi