تاریخ انتشار:۱۸ اسفند ۱۳۹۷در ۳:۳۵ ق٫ظ کد خبر:18919

اولین دوره آموزشی مینی گلف با حضور بیش از ۷۰ نفر در هرمزگان برگزار شد

به گزارش مکران؛اولین دوره آموزشی مینی گلف با هدف جذب ورزشکاران در رده های سنی مختلف و توسعه این ورزش نو پا در استان برگزار گردید. بیژن شبانکاره رییس هیئت گلف استان هرمزگان گفت: دوره آموزشی مینی گلف برای اولین با با حضور حدود ۷۰ نفر ...

به گزارش مکران؛اولین دوره آموزشی مینی گلف با هدف جذب ورزشکاران در رده های سنی مختلف و توسعه این ورزش نو پا در استان برگزار گردید.

بیژن شبانکاره رییس هیئت گلف استان هرمزگان گفت: دوره آموزشی مینی گلف برای اولین با با حضور حدود ۷۰ نفر در سالن آموزش مجموعه ورزشی هفت تیر برگزار شد.

وی افزود: کارگاه آموزشی مینی گلف زیر نظر خانم هستی جعفری مدرس فدراسیون گلف و به‌صورت تئوری و عملی برگزار شد.

شبانکاره اظهار داشت: ما در مدت کوتاهی توانستیم تعداد زیادی از افراد علاقه مند به ورزش گلف را جذب کنیم و امید داریم در سال جدید اولین تیم ها را در رده های سنی مختلف برای مسابقات آماده کنیم.

وی گفت: انتظارات از هیات گلف نسبت به چند ماه گذشته بالاتر رفته است و هم اکنون نیازمند ساماندهی اعظای جدید هستیم و همچنین نیازمند حمایت مسئولان جهت تکمیل و راه اندازی زمین های مینی گلفی که در حال احداث هستیم می باشیم.

دکتر هستی جعفری نیز تصریح کرد: هرمزگان با وجود اینکه این ورزش اولین بار در این استان راه اندازی می شود به لحاظ استعداد غنی می باشد و امید دارم که در آینده نزدیک چهره های ورزشی زیادی از این استان به جامعه گلف معرفی شود.

وی در پایان گفت: برگزاری دوره توسط هیات گلف هرمزگان با نظم کم نظیری انجام شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi