تاریخ انتشار:۱۱ فروردین ۱۳۹۸در ۱۱:۱۹ ق٫ظ کد خبر:18957

ویزیت روزانه ۸۰۰ بیمار در بیمارستان قشم

در دهه نخست فروردین‌ماه؛ ویزیت روزانه ۸۰۰ بیمار در بیمارستان قشم بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم در دهه نخست فروردین ماه سالجاری به‌طور متوسط روزانه ۸۰۰ بیمار را پذیرش کرد. به گزارش مکران به نقل ازروابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، فرماندار قشم با حضور در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) ...

در دهه نخست فروردین‌ماه؛
ویزیت روزانه ۸۰۰ بیمار در بیمارستان قشم
بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم در دهه نخست فروردین ماه سالجاری به‌طور متوسط روزانه ۸۰۰ بیمار را پذیرش کرد.
به گزارش مکران به نقل ازروابط عمومی فرمانداری شهرستان قشم، فرماندار قشم با حضور در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) از بخش های مختلف آن بازدید و با پرسنل و مراجعین گفت و گو کرد.
علیرضا نصری بیان کرد: خدمت در بیمارستان وقتی آمیخته با عشق و ایثار باشد در واقع می توان به عنوان یکی از مجاهدات انسانی از آن نام برد.
او تصریح کرد: برقراری ارتباط مناسب با بیمار و همراهان مضطربش در کاهش فوری درد و بهبود شرایط برای اعمال درمان حائز اهمیت می باشد.
نصری از رئیس بیمارستان پیامبر اعظم (ص ) خواست نسبت به برگزاری دوره های آموزشی نحوه برخورد با ارباب رجوع برای همه کادر بیمارستان اهتمام ویژه داشته باشد.
او ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی مجموعه بهداشت و درمان و کادر بیمارستان بر تقویت نگاه انسانی، تکریم مراجعین و حسن برخورد با آنان تاکید کرد.
در ادامه این بازدید رئیس بیمارستان پیامبر اعظم (ص ) با ارائه گزارشی از فعالیت مجموعه خود از ابتدا نوروز ۹۸ تا کنون گفت: بطور متوسط روزانه ۸۰۰ بیمار از انواع خدمات سرپایی، بستری، جراحی و … در بیمارستان پیامبر اعظم (ص)، استفاده کرده اند .
دکتر احسان دبیری با بیان اینکه ۴۰ متخصص رشته های مختلف بصورت آنکال، ۱۰ پزشک اورژانس و سه درمانگاه تخصصی، خدمات درمانی مورد نیاز را در اختیار قشموندان و میهمانان نوروزی قرار می دهند.
از پیگیری های مستمر فرماندار شهرستان قشم در جهت ارتقاء سطح امکانات و خدمات بیمارستان قدردانی نمود.
او ادامه داد: متخصص طب اورژانس از یک به پنج و پزشک عمومی اورژانس از ۵ به ۱۰ نفر افزایش یافته و اتاق عمل بیمارستان هم در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی می باشد.
دبیری افزود: خوشبختانه در ۱۰ روز گذشته بیمار منجر به فوت در بیمارستان نداشتیم.
رئیس بیمارستان پیامبر اعظم (ص ) قشم همچنین از تولد ۹۰ نوزاد در ۱۰ روز نخست سال ۹۸ خبر داد.
دبیری اضافه کرد: از مجموع نوزادان متولد شده تا دهم فروردین، ۳۷ دختر و ۵۳ پسر بوده است.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi