تاریخ انتشار:۲۶ فروردین ۱۳۹۸در ۱۰:۲۱ ق٫ظ کد خبر:18997

آغاز پاک‌سازی معابر و رفع آسیب‌دیدگی‌ها به تأسیسات و معابر/ ابراز رضایت شهروندان، منتقدان و مسئولان از اقدامات شهرداری در بارندگی اخیر

به گزارش مکران؛ عباس امینی زاده پس از پایان بارندگی و طوفان، در جمع مدیران بخش‌های مختلف شهرداری بندرعباس اظهار کرد: برگزاری جلسات کاربردی، برنامه‌ریزی، استفاده از تجربیات بارندگی‌های قبل و بررسی علل وقوع سیل و آب‌گرفتگی در سایر شهرها طی هفته‌های اخیر در کنار ...

به گزارش مکران؛ عباس امینی زاده پس از پایان بارندگی و طوفان، در جمع مدیران بخش‌های مختلف شهرداری بندرعباس اظهار کرد: برگزاری جلسات کاربردی، برنامه‌ریزی، استفاده از تجربیات بارندگی‌های قبل و بررسی علل وقوع سیل و آب‌گرفتگی در سایر شهرها طی هفته‌های اخیر در کنار همدلی، صمیمیت و یکپارچگی نیروهای شهرداری بندرعباس باعث گذر از این شرایط حساس شد.

وی افزود: آماده‌باش کامل حدود هزار نفر نیرو در کنار ماشین‌آلات و انجام به موقع اقدامات پیشگیرانه باعث شد تا بارندگی شدید را به خوبی پشت سر بگذاریم.

شهردار بندرعباس بیان کرد: نیروهای آموزش‌دیده و پرتلاش شهرداری با تلاش بی‌وقفه حین طوفان و باران به شکلی شهر را مدیریت کردند که اندکی پس از اتمام بارندگی در اغلب معابر امکان تردد و حضور شادمان شهروندان میسر شد.

امینی زاده با بیان اینکه همدلی در کنار هم هدف مشترک، یعنی جلوگیری از هرگونه آسیب و خسارت به شهروندان برای ما مدنظر قرار دارد، تصریح کرد: ابراز رضایت شهروندان، منتقدین و مسئولان بخش‌های مختلف نتیجه اقدام صحیح در واکنش به بارندگی روزهای گذشته است.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: از امشب (یکشنبه)، کلیه نیروها در بخش‌های مختلف مأمور رسیدگی به امور تنظیف کامل شهر و ترمیم معابر آسیب‌دیده هستند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi