تاریخ انتشار:۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸در ۸:۲۰ ق٫ظ کد خبر:19090

مراسم شب احیاء نیمه شعبان در مجتمع آموزشی نور بندرعباس برگزار شد

مراسم پر فیض و معنوی شب احیاء نیمه شعبان با حضور آیت الله احدی و مداحان کشوری در مجتمع آموزشی غیر دولتی نور ناحیه یک بندرعباس برگزار گردید. محمد ابراهیم نحوی مدیر دبیرستان متوسطه اول این مجتمع آموزشی گفت: این مراسم معنوی با همت مدیران مدارس ...

مراسم پر فیض و معنوی شب احیاء نیمه شعبان با حضور آیت الله احدی و مداحان کشوری در مجتمع آموزشی غیر دولتی نور ناحیه یک بندرعباس برگزار گردید.

محمد ابراهیم نحوی مدیر دبیرستان متوسطه اول این مجتمع آموزشی گفت: این مراسم معنوی با همت مدیران مدارس مجتمع آموزشی نور بندرعباس ، همکاری دانش آموزان، اولیاء ، مربیان، دبیران و حمایت اعضای جمعیت مهدیه هرمزگان با حضورآیت الله احدی از اساتید عرفانی و اخلاقی حوزه و دانشگاه ازشاگردین مرحوم آیت الله بهجت و سخنرانی ایشان و مداحی مداحان اهلبیت (ع) کشوری با شکوه معنوی خاصی درسالن مجتمع آموزشی نور برگزارگردید.

وی شرکت کنندگان در این مراسم را بالغ بر ۱۵۰۰ نفر خواند و افزود: نحوه دعوت و اطلاع رسانی ما برای شرکت در این مراسم معنوی به روشهای مختلف از جمله ارسال دعوت نامه به اولیای دانش آموزان، ارسال کارت دعوت به مساجد و حسینیه های سطح شهر و ثبت نام اینترنتی رایگان در سایت این مجتمع بوده است که بحمد الله با استقبال خوبی مواجه شد.

نحوی ضمن تشکر از همه دست اندرکاران این مراسم خاطر نشان کرد: در این مراسم که با هدف امام شناسی و ترویج فرهنگ مهدویت برگزار شد، کودک سرا هایی با برنامه های معنوی عید میلاد برای دختران و پسران ۴ تا ۱۰ سال نیز بصورت مجزا همزمان با این مراسم راه اندازی گردید تا اولیا بتوانند براحتی و آسایش خاطر به مناجات و راز و نیاز و احیای این شب بپردازند.

این مسوول در پایان از حضور حاج آقا زایری رئیس هیات امنای جمعیت مهدیه هرمزگان و مصطفی بنی اسدی رئیس مجتمع آموزشی نور در این محفل معنوی تشکر و قدردانی نمود.

سپهر خسروی از فارغ التحصیلان این مرکز آموزشی هم در مصاحبه با خبرنگار پانا گفت: دانش آموزان و حتی فارغ التحصیلان این مرکز در اجرای مراسمات و مناسبت ها مشارکت نموده و نقش بسزایی دارند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi