تاریخ انتشار:۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸در ۱:۲۰ ب٫ظ کد خبر:19104

رونق تولید اولویت سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان

به گزارش مکران، رییس سازمان جهاد کشاورزی در اولین جلسه شورای مدیران سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان در سال ۹۸ از رویکرد جدید سازمان در بحث رونق تولید و برخورد با دلال های بذر و نهاده هالی کشاورزی سخن گفت. علی باقرزاده همایی گفت: در شرایط فعلی ...

به گزارش مکران، رییس سازمان جهاد کشاورزی در اولین جلسه شورای مدیران سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان در سال ۹۸ از رویکرد جدید سازمان در بحث رونق تولید و برخورد با دلال های بذر و نهاده هالی کشاورزی سخن گفت.

علی باقرزاده همایی گفت: در شرایط فعلی که دشمن از راه های مختلف به فکر ضربه زدن به نظام و اقتصاد و معیشت مردم است تنها راه گریز افزایش توانمندی و تکیه به نیروهای متخصص داخلی و تحقق شعار سال(رونق تولید) است.

وی عنوان کرد: در شرایط فعلی با گسترش و توسعه تشکل ها و تعاونی های کشاورزی باید از هدر رفت منابع و همچنین جلوگیری از رواج یافتن فعالیت های دلال گونه جلوگیری شود.

رییس سازمان جهاد کشاورزی ضمن تاکید بر مبارزه با دلال های بذر و نهاده های کشاورزی افزود: در شرایط فعلی برای جذب سرمایه گذار باید روند واگذاری ها و صدور مجوزها تسریع و قانون مند تر شود و تا حد ممکن ساز و کار اداری به حداقل خود برسد تا سرمایه گذار با اطمینان خاطر بیشتری اقدام به فعالیت کند.

وی با اشاره به روند مبارزه با ملخ های صحرایی گفت: مبارزه با این آفت توسط تیم هایی از تمام شهرستان های درگیر تشکیل شده است و در حال مبارزه هستند لذا از تمام این عزیزان کمال قدردانی را داریم.

باقرزاده افزود: مبارزه با این آفت تا ریشه کنی کامل ادامه خواهد یافت و تمام تجهیزات مورد نیاز و سموم مورد استفاده تامین شده و درصورت نیاز مجدد تامین می شود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی هرمزگان نیز در این جلسه ضمن تبریک اعیاد گذشته ضمن تاکید بر ترویج روحیه جهادی  گفت: جایگاه مدیریت  یک امانت بسیار گرانبها در دستان شما می باشد، لذا نباید به آن به عنوان یک منبع درآمد نگاه کنید و اصل و اساس فعالیت شما و همه افراد درگیر در سازمان خدمت به مردم و طبقه کشاورز جامعه باشد.

حجت الاسلام علی شرفی افزود: ما نباید به پست های سازمانی نگاه مالکیتی داشته باشیم و باید به ضوابط پایبند بمانیم.

این مقام مسئول ضمن تاکید بر ترویج فرهنگ دینی و قرآنی در بین کشاورزان و کارکنان سازمان عنوان داشت: فرهنگ زکات باید در بین کشاورزان ترویج گردد و این محقق نمی شود مگر با ترویج فرهنگ اسلامی و قرآنی در بین کشاورزان.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi