تاریخ انتشار:۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸در ۸:۴۰ ق٫ظ کد خبر:19131

جشن دانش آموختگی دانشجویان پیام نور ابوموسی برگزار شد

به گزارش مکران؛با حضور دکتر ملاحی مراسم جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه پیام نور ابوموسی برگزار شد. معاون آموزشهای آزاد و چند رسانه ای دانشگاه پیام نور هرمزگان گفت:جوانان با لبیک به پیام گام دوم انقلاب، ساخت آینده بهتر را سرلوح کار خود قرار دهند. دکتر مهدی ...

به گزارش مکران؛با حضور دکتر ملاحی مراسم جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه پیام نور ابوموسی برگزار شد.

معاون آموزشهای آزاد و چند رسانه ای دانشگاه پیام نور هرمزگان گفت:جوانان با لبیک به پیام گام دوم انقلاب، ساخت آینده بهتر را سرلوح کار خود قرار دهند.

دکتر مهدی ملاحی معاون آموزشهای آزاد و چند رسانه ای دانشگاه پیام نور استان  هرمزگان در مراسم جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد ابوموسی ضمن  گرامیداشت روز ملی خلیج فارس، روز شوراها، روز کارگر و تبریک روز معلم با بیان اینکه من افتخار می کنم در یکی از جنوبی ترین و استراتژیک ترین جزیره در جمع صمیمی جشن دانش آموختگی هستم، گفت: امروز ما شاهد مجهز شدن دانش آموختگان در تنها واحد آموزش عالی در جزیره ابوموسی به گنجینه علم و دانش هستیم.

دکتر ملاحی با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور همواره نقش مهمی در تربیت مدیران برای خدمت به هرمزگان ایفاده کرده، اظهار داشت: دانشگاه پیام نور در گسترش نیروی انسانی نقش بسزا و چشمگیری داشته است.

استاد فرهیخته دانشگاه پیام نور از دانش آموختگان عزیز ابوموسی خواست تا با لبیک به پیام گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری، جوانان در ساخت آینده ی بهتر این گام را سرلوح خود قرار دهند.

معاون آموزشهای آزاد و چند رسانه ی دانشگاه پیام نور هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود خلیج فارس را نماد قدرت، اقتدار و سند هویت تاریخی ملت ایران دانست حفظ و حراست نام خلیج فارس و دفاع از هویت پهنه آبی کشور  را بسیار حائز اهمیت برشمرد.

دکتر ملاحی خاطر نشان کرد: همانطورکه نیاکان مان مدافع تنگه هرمز و جزایر واقع در خلیج فارس بوده اند ما هم وظیفه داریم از این آبراه و سرزمین نیاکان به نحو احسن حفاظت و حراست کنیم و اینجانب به همراه سایر جوانان آماده ایم جانمان را فدای سرزمین خود کنیم.

وی تأکید کرد: بیگانگان بدانند چنانچه ناامنی اقتصادی برای ایران بوجود بیاورند و منافع ملی ما را به خطر بیاندازند این ناامنی دامن آنها را هم خواهد گرفت و سپس مواظب رفتار خود باشید زیرا این جوانان اجازه نخواهند داد که به اقتدار و منافع ملی ما آسیب وارد شود

در ادامه این برنامه محمود عامری سیاهویی رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی ضمن تبریک به دانش آموختگان عزیز گفت: فارغ التحصیلی در هر مقطعی یکی از لذت بخش ترین احساسات برای هر فردی است.

عامری سیاهویی اظهار داشت: علاوه بر ازدواج و تولد فرزند؛ فارغ التحصیل شدن از دانشگاه، نیز یکی از بهترین لحظات عمر برای هر انسانی است

وی در پایان با خطاب به دانش آموختگان عزیز افزود:  فارغ التحصیلان  دانشگاه و افرادی در این جامعه و مملکت ارزشمند هستند که از برکت علم و دانش آنها، سایرین نیز بتوانند بهره ببرند.

گفتنی  است مراسم جشن دانش آموختگی قریب به  ۵۰ نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور ابوموسی با حضور دکتر ملاحی و مسئولین شهرستان ابوموسی در جزیره استراتژیک ابوموسی برگزار شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi