تاریخ انتشار:۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸در ۹:۳۲ ق٫ظ کد خبر:19152

فرماندار قشم: همراهی مردم، ایران را مرکز ثبات و امنیت خاورمیانه ساخته است

به گزارش مکران؛ فرماندار شهرستان قشم گفت: همراهی و مشارکت مردم در صحنه های مختلف، کشور ما را به عنوان مرکز ثبات و امنیت در خاورمیانه تبدیل کرده است. علیرضا نصری در آئین تکریم و معارفه فرماندهان پیشین و جدید دریابانی این شهرستان، اظهار داشت: پایداری ...

به گزارش مکران؛ فرماندار شهرستان قشم گفت: همراهی و مشارکت مردم در صحنه های مختلف، کشور ما را به عنوان مرکز ثبات و امنیت در خاورمیانه تبدیل کرده است.

علیرضا نصری در آئین تکریم و معارفه فرماندهان پیشین و جدید دریابانی این شهرستان، اظهار داشت: پایداری امنیت با همدلی بین مسئولین و تقویت مشارکت مردم در صحنه های اجتماعی، اقتصادی، ممکن خواهد شد.
او با اشاره به قرار داشتن بخش های مهمی از مرز های آبی در شهرستان قشم، ادامه داد: جلب اعتماد و مشارکت مردم در پاسداری از خطوط مرزی و منابع و منافع عمومی، تامین امنیت و حفاظت از سرمایه های ملی با کمترین هزینه را ممکن می سازد.
رئیس شورای تامین شهرستان قشم خاطرنشان کرد: همدلی، تعامل و تبادل اطلاعات به موقع که بین اعضاء شورای تامین وجود دارد، یکی از باارزشترین مقاطع خدمت را در شهرستان رقم زده و موجبات برقراری ثبات و امنیتی پایدار را فراهم ساخته است.
بر اساس این خبر روز یکشنبه طی آئینی در سالن اجتماعات غدیر فرمانداری عبدالرضا ضربت به عنوان فرمانده جدید پایگاه دریابانی شهرستان قشم منصوب و از خدمات محمد احترامی تقدیر شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi