تاریخ انتشار:۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸در ۹:۲۴ ق٫ظ کد خبر:19173

رییس سازمان دانش آموزی هرمزگان:خروجی سازمان دانش آموزی باید اعتلای شخصیت اخلاقی؛ فرهنگی و سیاسی مبتنی بر سبک زندگی ایرانی اسلامی باشد

دکتر محمد اعتمادی رئیس سازمان دانش آموزی استان هرمزگان در آیین بزرگداشت سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی ، در تعریف سازمان دانش آموزی گفت: سازمان دانش آموزی برابر اساس نامه تعریف شده آن، یک نهاد عمومی غیر دولتی تحت نظارت عالیه وزارت آموزش و پرورش ...

دکتر محمد اعتمادی رئیس سازمان دانش آموزی استان هرمزگان در آیین بزرگداشت سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی ، در تعریف سازمان دانش آموزی گفت: سازمان دانش آموزی برابر اساس نامه تعریف شده آن، یک نهاد عمومی غیر دولتی تحت نظارت عالیه وزارت آموزش و پرورش است و فلسفه وجودی آن تربیت اجتماعی دانش آموزان است.
وی فعالیت هایی که در سازمان دانش آموزی انجام می شود را مکمل فعالیت های حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خواند و افزود: همانگونه که کودکان و نوجوانان ما نیاز به آموزش داشته و آموزش های عمومی را بایستی فرا بگیرند به موازات آن در فعالیت ها و مهارت های اجتماعی نیز باید برای آنها برنامه ریزی شود، که عهده دار بخش عظیمی از این امر مهم در سطح کشور، سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش است.
وی تمامی فعالیت‌های سازمان دانش آموزی را داوطلبانه خواند و تصریح کرد: داوطلبانه بودن فعالیت های این سازمان به معنای بی توجهی به تلاشها و فعالیت های مربیان و اعضای مجامع و تشکل ها نیست، بلکه قطعا به لحظ مادی و معنوی فعالیت های آنها را مورد توجه قرار خواهیم داد.
محمد اعتمادی دربخش دیگری از سخنان خود گفت: خروجی سازمان دانش آموزی باید اعتلای شخصیت اخلاقی؛ فرهنگی و سیاسی مبتنی بر سبک زندگی ایرانی اسلامی باشد
دادی زاده مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان نیز در این مراسم ضمن تاکید بر تربیت دینی و توانمند سازی دانش آموزا گفت: معلمان و مربیالن باید تعلیم و تعلم را سر لوحه کار خود قرار دهند تا یک خروجی خوب از مجموعه آموزشی داشته باشیم.
معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری بندر عباس نیز تصریح کرد: نسل بعدی انقلاب باید به گونه ای تربیت شود که ادامه دهنده راه انقلاب باشد.
وی افزود: مهمترین مقوله در بحث توسعه تربیت نیروی انسانی متعهد و توانمند است که اگر این امر محقق شود جامعه نیز به دنبال آن پیشرفت و توسعه را درک خواهد کرد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

Go to TOP
logo-samandehi